Přejít na výpis diskuzí

Eric Dill

OSOBNOST 14.3.2009 
197 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivisek77

    Re: Re: Fotky

    Ahojky skupina 5 leo rice myslim neexistuje ale The Click 5 jo *3*
  • Eric je sexy ♥♥

    Eriček je strašně sexy ... znám ho taky s toho filmu xD mám stažený jeho fotky v mobilu...i tu písničku z filmu...lowuju ho... mám i obrázky a videa na mim blogu www.karolinkaf.blog.cz *14* *14* *14* *4*
  • Re: Fotky

    google.com
  • Ehm ehm

    Ahoj holky. Tak jsem moc ráda, že jsem vám udělala radost tím, že jsem ho sem přidala =o). Musím uznat, že je strašně těžké, najít nějaké jeho fotky =o). Jinak mám jich v počítači ještě spoustu, tak až bude šas, dám je sem =o). Mějte se *4*
  • zuzanka12

    Eric

    Eric je z nich nejhezčí:o) Lowe100% <3*
    HoO BašTim MiLuju NewIm CoO WšEcHnOo
    a kWáSnĚ Spíwáá:o)
    NewIm Co sEm K nĚmU EtĚ pSáT PrOsTě MaXiMáLnÍ ZáWysLoSt:O) *14*
  • slipknotacka.de

    The click five

    ju holky,tak Eric s nima už není..jukala jsem na net=/ *9* *9*
  • lissa12

    Re: Re: Re: Re: kvasa

    ja si myslim ze 5 leo rise neni ale je eric je ze skupiny the click five ale nwm jestli este je protoze se vsude pise neco jineho *1* ale stejne ric je boziiiiiiii *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • slipknotacka.de

    Eric..Richie=)

    hééy holky..koukám,že jsme si všecky koupily dvd na novinových stáncích=D...néé,ale jsem fakt ráda..za 1.film se mi fakt líbil a za 2.Eric je fakty moc pěknej kluk=)...jenom chvála musí zaznít=) *3* *4*
  • vanessa-h

    The Click Five

    je to upa super skupina i když u nás v ČR ji skoro nikdo nezná awe maj upa boží písničku z toho filmu správně praštěný holky Kidnap My Heart.... *4* *14*
  • Click five

    Jo,existuje!!!Jmenuje se Click Five(The) a jsou tam upe stejný lidi,ale nevím jestli tam ještě je Eric pač na netu všude píšou něco jinýho...Nevíte???
  • Re: Re: Re: kvasa

    Ahojky, taky bych řekla. Jenže je to ERIC ale taky mu říkám richie, protože ho znám z filmu´´SPRÁVNĚ PRAČTĚNÝ HOLKY´´ Milujiho a myslíš že existuje skupina 5 leo rise?? *15* pp
  • Re: Fotky

    Ahojky, já bohužel nemám, ale také bych tam chtěla nějáké. Jo a nevíš jestli vážně existuje skupina 5 leo rise? díky p
  • Fotky

    Nemáte někdo prosím fotky Erica?Jestli jo kde jste je stáhly?Dik *3*
  • Jůůů

    Ahojky lidi ten Ritchie neboli Eric je fact super škoda že nežije u nás a není stejně starej jako já *10* Jinak krása ten film super *4*
  • Re: Re: kvasa

    ričí je nej kluk *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: kvasa

    eric dill je nejhezčí kluk na světě ričí! *14* *14* *14*
  • lissa12

    kvasa

    eric dill je ten nejuza.kluk na svete *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit