Přejít na výpis diskuzí

Eric Dill

OSOBNOST 14.3.2009 
197 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Help!!!

    Lidišky,nevíte jaké má to myspace-sko??? Hledám ho a nemohu se ho dopátrat... *9* *9* *9* *9*
    • Re: Help!!!

      http://www.myspace.com/ericdill *14*
  • pro erika

    ahoj lidicky ahlavne ahoj erku si upa super jsi moc prima hezkej a hezky zpivas tka ahoj mej se hezky a ilove you *14* *14*
    • Re: pro erika

      Ahojky chci jen říct že on je mocinky kwásnej prostě božííííííííí žeru ho tedka sem zrovna se dívala na ten jeho filmek Správně praštěný holky.No prostě superrrrrrrr miluju ho lawuju ho láskuju hooo :-*:-*:-* *4* *14*
      • Re: Re: pro erika

        *4* *4* *14*
        • Re: Re: Re: pro erika

          ericu jestli mas lide tak mi je prosim posli na e-mail prosim ja sem tvoje nejvetsi faninka tak mi ho prosim posli a muzes aji ajsko prosim moc dekuju*14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • on je fakt moc super a krásnej *14*
  • nevite jesli prije do prahy *3*
  • lissa12

    kvasa

    eric dill je ten nejuza.kluk na svete *14* *14* *14*
    • Re: kvasa

      eric dill je nejhezčí kluk na světě ričí! *14* *14* *14*
      • Re: Re: kvasa

        Jo taky bych ho klidně vojel..
      • Re: Re: kvasa

        ričí je nej kluk *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: kvasa

          Ahojky, taky bych řekla. Jenže je to ERIC ale taky mu říkám richie, protože ho znám z filmu´´SPRÁVNĚ PRAČTĚNÝ HOLKY´´ Milujiho a myslíš že existuje skupina 5 leo rise?? *15* pp
          • lissa12

            Re: Re: Re: Re: kvasa

            ja si myslim ze 5 leo rise neni ale je eric je ze skupiny the click five ale nwm jestli este je protoze se vsude pise neco jineho *1* ale stejne ric je boziiiiiiii *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
            • triscolia

              Re: Re: Re: Re: Re: kvasa

              5 leo rise neexistuje ale existuje kapela The click five kdej i Erick .. a ostatni kluci kteri hrali ve filmu spravne prasteny holky ... ale co se tyka Erica je fakt sexy a myslite že ma holku???? odpovezte na e-mail terik.suchomelova@seznam.cz *3* *3* *14* *14*
  • ivisek77

    Můj web

    Jo lidi jestli chcete a máte čas tak se jukněte na Ashley77.blog.cz je to i v odkazech, mám tam fotky, články, texcty písní atd. Erica♥Dilla *3*
  • Ericek

    I love Eric Dill *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Sexyman!!!

    Eric je best!!! Prostě úžasnej dneska sem zhlédla filmík s ním a už nemohu bez něj a jeho hlásku být!!! *14* *14* *14*
  • paige.mhatt

    Nej,nej,nej,nej

    Je to ten nejhezčí kluk na světě....škoda že se v Čechách o něm moc neví....je prostě SUPER!!!!I LOVE YOU!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • eric

    haloo eric I love you very!
    are you favourite acter and singer! are you handsome man and sexy man
    *4* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit