Přejít na výpis diskuzí

Eric Dill

OSOBNOST 14.3.2009 
197 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivisek77

    Jo a ještě.......

    Jo a ještě mezi ty nej písničky patří You dont Know ta je taky neeeej
  • sajinka_ed

    Hey ..

    Hej lidi je to náký divný už sem tam dávala nový fotky asi tak před třema dnama a furt tam nejsou .. je možný že se tag dlouho autorizujou ??? *7*
    • ivisek77

      Re: Hey ..

      No třeba ti je neschválili i když nwm důvod proč by to měli dělat já jsem taky už dřív vložila new foto a nejsou tam jsou tam až teď ty new co jsem tam dala předevčírem a včera se tam dali *3* tak nechápu možná je fact neschvalují
  • ivisek77

    Ach jo

    Jee lidi jak já bych strašně moc chtěla aby Eric u nás vystoupil *9* on zpívá nádherně kéž bych to mohla slyšet naživo a přitom ho vidět
  • kate97

    jejky

    jéé ten je tááq sladkej!!!Eric is best boy!!
  • 125veronik

    je nadhernej

    je uplne uzasnej *14* *3*
  • zdenule119

    WOW!!!

    ...tak tenhle chlápek nemá chybu...je k sežrání a je nádhernej a je prostě nejlepší zpěwák co znám...no prostě boží...nepopsatelnej...musí se mu splnit jeho sen wydat swou wlastní desku!!!...páč už nemám co poslouchat... *4* ...Eric je prostě THE BEST!!!... *14* *14* *14*
  • zdenule119

    !!!

    ...a je taky welká škoda,že odešel ze skupiny...trošku mě to nahněwalo...ale tak zase na druhou stranu...je na só lo dráze a já wěřím tomu,že se mu bude dařit ještě líp!!!...THE BEST!!!... *14*
    • Re: !!!

      On OdEŠeL Ze SkUpInY???? *7* *8* *8* *9* Tk To sEm NwĚdĚlAa.. *9* tOe MrTěĚ šKoDa Ae...!!
  • martinah

    eric dill

    zname to eric dill se proslovil znamim filmem spravne prasteny holky ten film je skratka fantastiskej tenhle zpevak je ploste k sezrani nikdo by do nej nerek ze uz je mu 28,ale jo jeto pravda ikdyz ve filmu vipada na 18 az 23 neni to tak natacel ho ve svych 26 letech
    *14* *14* *14* *14*
  • milovnice erica dilla

    mno jo je to ten nejkrásnejší kluk na plnetě.ps ericu dille posílám ti mnooho pus*14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • dracousek

      Re: milovnice erica dilla

      mas pravdu.ja ho uplne balim je tak bozi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • EriC Dill :o***

    Nejkráásnější....nejúžasněj ší...chlap´=) Já ho prostě žeru :o*********** *14* *14* *14* *14*
    • Re: EriC Dill :o***

      je uplne klasnej strasne ho zeru je božííííííííííííííí miluju ho sem do nej blazen *4* *14* *14* *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší