Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Setlist

    Ahoj!
    Už je známý setlist? Já ho pořád nemohu nikde najít. Písněte mi prosím kdyžtak na mail. Díky
  • Happy Birthday!

    Všechno nejlepší pohlednému zpěvákovi s překrásným hlasem....mrzí mě, že nepojedu na koncert, ale ostatním přeji krásný zážitek....
  • Praha - stáni pod podiem

    Ahoj všem, napište, prosím, kdo jde na koncert a má už lístek na stání pod podiem. Dáme si někde sraz společně?
  • koupim listky na koncert

    Koupim 2 listky na koncert Erose. Prosim nabidnete na polakova.jana@email.cz nebo 608 267 517.diky
    • Re: koupim listky na koncert

      Dobrý den,
      mám 2 lístky na stání na koncert Erose 17.11.
      Napište v případě zájmu. Cena 790,-Kč/ks
  • koncert

    Ahojky,chtěla jsem se zeptat,zda-li je to Erosův první koncert tady v Česku?zřejmě se již na něj letos nedostanu *9* finance mi to nedovolí,doufám,že to nebude jeho poslední *13* děkuji za odpověď *3*
    • vlasticka21

      Re: koncert

      Ahojky,
      ano, je to jeho první koncert v Čechách. Je pravda, že ho u nás měl mít už v roce 2001 (myslím), ale nakonec se nekonal.

      Já sice na koncert jdu, ale i přesto doufám, že nebude poslední *3*
  • Fanynka

    ahojky vsem fanoskum erose..chci se zeptat co mam delat..chci si koupit listek na koncert ale nevim jaky..ja erose miluju a to moc...a chci byt v prvni rade...ale pri moji smule nebudu..a proto asi se na koncert vykaslu pac byt na jeho koncerte nekde vzadu se mi nevyplati..to bych asi vzteky hned tak odpadla *1* ...co mam delat je to muj sen ..pomoc mi vlasticko s nejakou radou ..Predem Dekuji.
    • Re: Fanynka

      Ahojky fanynko,
      my taky jdem na stání k pódiu. Taky se chceme dostat k pódiu ale nevíme jestli se nám to povede. Nevím jak ti mám poradit, ale já ho hlavně chci vidět za každou cenu i když nebudu stát úplně před ním *4*
      Tak doufám, že se tam uvidíme a nejlépe v tý první řadě....
      • Re: Re: Fanynka

        Dekuji za odpoved...tak ja si taky koupim na stani k podiu..moc ho chci videt je to moje laska...a vim ze ve predu nebudu a to mne bude hodne stvat. No doufejme a preji ty hodne stesti zatim pa...sraz na koncertu *1*
  • Koncert Setlist

    Ahojky, chystam se na Prazsky koncert a nikde nemuzu najit setlist ... pomuze nekdo *7*
    • vlasticka21

      Re: Koncert Setlist

      Ahojky,
      podle mě ještě setlist není připraven. Ale můžeš se na tom podílet, když se podíváš na tyto stránky

      http://www.erosramazzot ti.tv/tourtool.asp

      můžes si vybrat 25 songů. Písničky, které dostanou nejvíce hlasů pak pravděpodobně Eros zazpívá na svém koncertě *3*
      • Re: Re: Koncert Setlist

        A-ha, tak to ziram *1* Diky za info *3* Jsem na to teda zvedavej *1*
  • vlasticka21

    dotaz

    Ahojky,
    chtěla bych se Vás zeptat zda nemáte stejnou skušenost jako já a to s vkládáním fotek. Už několikrát jsem sem vkládála fotky a nic, nikdy se neobjeví. Už mě to štve psala jsem i administrátorovi a ten mi neodpověděl... tak už nevím *9* *9*
    • skypi

      Re: dotaz

      Ahoj Vlastičko,
      mně pro změnu nešly vkládat videoklipy, v seznamu pro schválení se objevily a na druhý den byly pryč. Administrátorovi jsem také psala a ten mi odověděl, že u některých klipů je zakázáno, aby se objevovaly na jiných místech než jsou původně umístěny. Možná je ten samý problém i s fotkami. Měj se.
      • vlasticka21

        Re: Re: dotaz

        mockrát děkuju za odpověď. Možná to bude ono *3*
  • Nahy Eros ??

    Ahoj Vlasticko...chtela jsem se te zeptat ?? Vim ze jsi fanynka erose a vis o nem dost veci. Prosimte Na Webu jsem nasla fotky udajne naheho Erose ! Pise se tam eros a nebo Vin Disel..ten Vin je skrtli a pisi ze je to eros ale mne klame to ..to ze eros ma tetovany na krku...Ty urcite vis o co se jedna. Je to Eros ?? *7*
    • vlasticka21

      Re: Nahy Eros ??

      Ahojky Natálko,
      jj asi vím o co se jedná, ale už je to hodně stará záležitost *4*
      Určitě je to Eros, viděla jsem tu fotku... ale to co popisuješ ty se mi nějak nezdá, Eros žádný tetování na krku přece nemá, takže buď jsou to nějaký jiný stránky nebo nevim, když tu fotku najdu, klidně ti jí pošlu třeba na mail, když budeš chtít *3*
      papa
      • Re: Re: Nahy Eros ??

        Eros tetování na krku má. Taky na pravém předloktí ze spodní strany.
      • Re: Re: Nahy Eros ??

        Ahojky..no eros na ma vzadu na krku tetovany a nebo..to mam jen nakresneny.. *1*
        • Re: Re: Re: Nahy Eros ??

          Jo vzdadu má tetování, ale asi je to hodně stará fotka...
        • Re: Re: Re: Nahy Eros ??

          www.queerclick.com/archive/2006/04/ vin_diesel_nude.php ......... je to on..tam jsem to nasla ?? *1*
          • Re: Re: Re: Re: Nahy Eros ??

            Vin DieselEros Ramazzotti Nude/Cock Shot - QueerClick
            spletla jsem se tady.. *7*
  • Koncert

    Ahoj
    Chystám se na koncert. Bohužel sama....a tak mě napadlo přidat se do fanklubu. Aspon nejak popovídám a připravovaném koncertu atd.
    Všimla jsem si,že lístky jsou levné. Chystám se koupit si lístek na sezení v 1.kategorii.
    Kam kupujete vy?
    • vlasticka21

      Re: Koncert

      Myslím, že většina lidí z fanklubu jde na stání k pódiu:)
      jukni na forum našeho CZ/SK webu.
      http://erosramazzotti.svet-s tranek.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit