Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlasticka21

    VSTUPENKY NA KONCERT

    VŠEM FANOUŠKŮM - VSTUPENKY OD ZÍTŘKA V PRODEJI!!!!!!!!!!!!!!
    http://www.o 2arena.cz/O2arena/docDetail.aspx?ni d=10221&docid=19070216

    *14* *14* *14* *14*
  • parla con me

    Ciao !!! Tady se dá stáhnout celá verze Parla con me - http://ramazzottidianos.blogspot.co m/
    Konečně jsem se dočkal. Eros je Nejlepší *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • vlasticka21

    Parla con me

    Ahojky,
    dnes večer byla v italské televizi ukázka videoklipu a písničky Parla con me
    koukněte sem:
    http://www.rai.tv/dl/RaiTV/pr ogrammi/media/ContentItem-5e156a4d- 867e-41a1-a19c-2c6624a0b581.html?p= 0

    P.S. je to až na konci zpráv
    Jinak plné verze se dočkáme tento pátek *1*
  • oreironaty

    Blog

    Mám nový blog o Erosovy
    www.ramazzotti-eros.blog.cz

    Prosím kuknite *4*
  • superrr

    Zdravim vsechny lidi co jsem chodii a pisi o Erosovi. Prosim Vam, nevite blizi infornace o tom koncertu v Praze ?? Ja jsem uplne silena do Erose a nechtela bych to propasnout ?? Jestli nekdo neco vi st mi da vedet ??? prosim !! dekuji *8*
    • Re: superrr

      Koncert je naplanovany na 17.11.2009, listky zatial nie su v predaji...
      Sleduj stranky: www.o2arena.cz a www.sazkaticket.cz *3*
  • plakáty

    nemáte nikdo plakáty erosse ?: plosim plosim ozvěte se mi na maila ju dík pa pa *3* já ho tožiš upa nejvíc žeru *14*
  • oreironaty

    KUPIM!!

    Kúpim veci o Erosovy , články,plagáty atď. (okrem CD,DVD) Na cene nezáleži. Píšte mi na mail nataliaoreiro@atlas.sk *3*
  • vlasticka21

    KONCERT

    Tak už je to jisté!!!!
    17. listopadu 2009 se uskuteční koncert Erose v Praze v O2 aréně *1* *1* *1*
    • Re: KONCERT

      A prosimte kdy se budou prodavat vstupenky a priblizne kolik budou stat ?? to asi nevis co ale bojim se toho ze to propasnu a nez to zjistim tak bude vyprodanoo. jsem z Teplic tak zatim pa !!
      • vlasticka21

        Re: Re: KONCERT

        Neboj, jakmile něco zjistím, okamžitě to jsem přidám. Bohužel, ještě není nic na stránkách O2 areny, ani nikde jinde. V současnosti se teprve řeší od kdy se začnou prodávat vstupenky a cena vstupenek.
        • Re: Re: Re: KONCERT

          Tak to moc dekuji !! Ja jsem uplne stasta a nemuzu se toho krasavce nadherneho dockat !! No jestli se tam dostanu jestli ne tak to semnou sekne !!! a jinak davas jsem moc pekne fotky, ja je hledam jinde a nenasla ??? jsou pekny vzdycky se na ne koukam hodinu v kuse *14* *14* *14*
          • vlasticka21

            Re: Re: Re: Re: KONCERT

            Jééé děkuju moc *14*
            spoustu fotek má Eros na myspace.com/erosramazzotti nebo jukni na erosramazzotti.tv tam je od fanoušků taky dost fotek ...
            • Re: Re: Re: Re: Re: KONCERT

              Dekuji za ty stranky jsou moc hezke !! Mam se na co koukat *14*
  • Nové album

    VŠEM FANOUŠKŮM!!!!!!!!
    V květnu dostaneme od Erose dárek ve formě nového cd, které nazval ALI E RADICI. A singl si můžeme poslechnout už v dubnu. Poslední novinka je, že s velkou pravděpodobností nás Eros navštíví v průběhu své TOUR, uvidíme... Sledujte www.erosramazzotti.tv
  • EROS IS THE BEST

    Eros Ramazzotti je nejlepší zpěvák! Miluju jeho písničky! Má skvělý hlas! Moc bych chtěla být na jeho koncertu a aspoň jednou ho potkat. *3* *3*

    Na lásku k jeho hudbě jsem založila fansite: WWW.EROSRAMAZZOTTI.BLOG.CZ

    Najdete tam nejžhavější novinky, obrázky, videa, informace o tour atd.. Nápady jen přívítáme! *3* *3*
    • gianna

      Re: EROS IS THE BEST

      TOHODLE PŘÍSPĚVKU SI PROSÍM NEVŠÍMEJTE! *3* *3* *3* *3*
      • gianna

        Re: Re: EROS IS THE BEST

        sorry, to jsem nechtěla napsat sem *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit