Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GRAZIE

    Woooow!!!!!!! Konecne presne pozname par z množstva skvelych Erosovych myslienok... *3* *4* GRAZIE MILLE vsetkym prispievatelom na supermusic... *4* Ste superrr!!!! Ciao
  • info

    www.supermusic.cz
  • Re: překlad

    Bravo, bravo! *4*
  • Překlad

    Ahoj všichni K překladu:Fuoco nel fuoco byl opraven. Bylo tam pár drobných chyb.Teď už by to mělo být OK.Upozornila mne na ně jedna dívčina,která ovládá italštinu výtečně. Díky za spolupráci! V brzkých dnech by měl přibýt nový překlad La Nostra Vita. Jen záleží na webmasterovi supermusic.cz kdy to tam dá.
  • Wau! Grazie :o)

    *4* Jeeej *14* Diky za preklad *4* Uz som tam na neho cihala, ked este nebol cely... bolo tam napisane ze coskoro... Hm, ake "ohnive" slova...*1*
  • Nový překlad

    Podívejte se pokud budete chtít na www.supermusic.cz a vyhledejte si Erose a pak klikněte na překlady. Poslal jsem tam překlad písně "Fuoco nel fuoco".Nějaké chyby tam asi budou,ale mějte na paměti,že nejsem překladatel. :-) Je to pod přezdívkou Amicotreno
  • Erosek je vážně úžasnej krásnej a sexy chlap.. a jeho hudba je jestě nádhernější... Forsa Eros..... *14* *14*
  • SBAGLIO

    Teda sypu si popel na hlavu,důležité se přece řekne IMPORTANTE To jsem tomu dal.Pardon. U mne se objevila totalni prepracovanost!! :-)
  • Erosi-10 let s tebou

    Erosi posloucham te 10 let.Tvoje prvni album jsem si koupil na dalnici A1 pobliz Trasimenskeho jezera. Prelom cervenec-srpen.Neni to tak dulezite.Dulezite je ze tvoje hudba je tak dobra a tak pusobiva. Erosi Díky
  • Eros-10 anni con te :-)

    Eros-ti ascolto dieci anni.Che lungo tempo davvero.Il tuo primo album,ho comprato ad Autogrill-Autostrada A1,vicino Lago di Trasimeno!Quasi luglio-agosto 1996.Non´é cosí possibile.Possibile é che la tua musica é tanto buona e tanto suggestiva. Eros-Grazie
  • ???

    To teda hej, sprosťák jeden!!! *8* To je tak, väčšinou ohovaraju ludia co nemaju nic ine na praci... ved kto iny by si dal tu namahu sem pisat, ked sa mu Eros nepaci? *7* *4*Eros *14*
  • Dylan???

    ... ani neměl odvahu napsat svůj e-mail.
  • ...

    Jo, přesně tak...To mam tak rady tahle lidi co urazej a sami nic nedokazali!!! *13* *10*
  • You are so stupid!!!!

    TI FA BENE? Buď tak laskav a neurážej.Nesaháš mu ani po kotníky,tak si ho laskavě neber do úst a nepiš takové ubohé urážky! Jestli se ti jeho hudba nelíbí,tak jsem nechoď a běž jinam!!! CAPISCI!!!
  • shit

    Hey!, eros is stupid little boy *15*
  • CA Special Tour Edition

    Záběry pochází z TOUR2006 (Zurich). CD obsahuje 13 písní (album Calma Apparente) + bonus: "L'ombra del gigante" + "Medley: Terra promessa, Una storia importante, Adesso tu".
  • ..

    Ehm, na tom CDčku ale nejsou všechny skladby live..?? Nebo ano? *4*
  • CA special edition tour

    Pálení Erosových cd? - MAI !!! (nikdy) Před 14 dny jsem si koupila album Calma Apparente Tour Edition - obsahuje bonusy v podobě záběrů, které byly pořízeny během Tour2006. CD samozřejmě originál, ovšem přes internet - nesehnala jsem v obchodě *3* .
  • ...

    Zaprve bych chtel zduraznit, ze nesnasim prepalovana CDčka! Vse si kupuju pres internet nebo v Bontonlandu. Hudba je proste muj zivot, navic kdyz si clovek koupi originalni CDčko, tak je to bajecny pocit, kazdym CD chce interpret vyjadrit jiny pribeh...a to jaksi u prepaleneho CD nejde...teda nevim jak u ostatnich *1* *15* ..No chtel jsem tim rict ze kvuli ostude kterou musel Eros podstoupit kdyz tady zazpival v roce 2000 na predavani cen akademie popularni hudby *9* ..Musel zpivat z playbacku *16* on se tady u nas musel ucit zpivat na playback! to je preci ostuda. Tady v Cesku je playback samozrejmost, ale zadny ze znamych zpevaku v zahranici by si to nemohl dovolit!! Vezmete se, jak by to vypadalo, kdyby mel napr. Elton John nekde zpivat z playbacku!!! *1* *10* to proste nejde. muzem si za to sami... čao *5*
  • Pálení Erosových CD? -MAI!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit