Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eros nepřijede to je tutovka!

    Amedeo mas pravdu,neprijede,predstav si psal jsem jim(Interkoncerts) jestli by to bylo mozne aby prijel a vis co mi odpovedeli:Ze nemaji zadne informace,ze by planoval evropske turne.(psal jsem to v kvetnu t.r.)Kdyz jsem jim odpovedel,ze to turne prave probiha,odpovedeli ze to turne je jako rozjety vlak do ktereho nelze naskocit.Co s toho vyplyva! Az Eros da do eteru datum kdy vyjde jeho dalsi nova deska,hned jim napsat at to zaridej,jinak oni to sami asi nezaridej.Madonnu to jo to by jim slo!! Jak si to myslel,ze si za to muzem sami,to jako paleni CD? Ja si kazde jeho album poctive kupuju v obchode!!! *13* Ad Zucchero:Tu jeho pisen tam hrali v ramci T-music v ramci navratu zpet. Jinak mas pravdu,normalne by ho nehrali,ani Erose ne a navic kdyz byl s Anastaciou v hitparade dali tam spanelskou verzi!
  • :)) bomba

    *1* coze ?? Zucchero na Evrope 2 ? To musi byt snad omyl *3* ...Jo Cukéro je fakt dobrý *1* ja uz to slysel zkomoleny tolikrat..., to jeste ze se Eros jmenuje tak jak se jmenuje *1* No, Erosova koncertu se v Praze nedockame, to vam rikam! On sem neprijede a muzeme si za to s prominutim sami *10* *9* Ciao musica italiana! *5*
  • Eros é unico!!!

    Ciao Amedeo,pred nedavnem hrali na Evrope 2 hit od Zucchera:Senza una donna! A ten moderator,tusim Boucek ho vyslovil:Cukéro :-) Tak to je husty!!! A v patek v ramci T-music kdy s Anastaciou byly na 5.miste,ale protoze uz byly 10.kolo v hitparade,tak vypadly a on jim nazaver rekl: Grazia Eros a thank you Anastacia! Fakt Maestro. Neumite nekdo tvorit webstranky,ze by uz byly konecne stranky pro jeho cesky fanousky! Přece jenom italsky jako Kamča,neumí každý,(snažím se jí dohnat ale nemám na to) :-) Nebo neznate nekoho? Kdyztak muj mail mate k dispozici!!!
  • Eros v Praze,spis utopie nez realita!!!

    Jeste bych se chtel omluvit ke svemu prispevku ze jsem si koupil prvni MC,kdyz jsem pracoval u Autogrillu. Nechapu jak jsem neco takovyho mohl napsat,protoze to neni pravda!!! To jsem byl asi v deliriu!! :-) Takze abych to uvedl na spravnou miru,ja jsem si tehdy to prvni MC koupil v Autogrillu ale jako zakaznik na dalnici A1 pobliz Trasimenskeho jezera(PG). Jeste jednou se omlouvam,ze jsem neco takovyho vypustil do eteru. jinak: Ti amo Autogrill !!
  • ahoj

    Ahoj kamca, ja som inak sofia9. *4* Som myslela ze to forum zrusia az na konci juna... *9* ako sa mas? no bolo by skvele keby koncertoval v Prahe. Ked bol koncert v Bratislave, nebola si? Zelam krasne prazdniny. *3*
  • Eros v Praze?

    Ano,byla jsem na jeho koncertě ve Vídni, můj první a doufám ne poslední, bylo to SUPER-Eros nikdy nezklame! Mé zbožné přání=ještě jeden jeho koncert, nejlépe v Praze...
  • Eros

    To mi je uplne jasne amedeo. Ale po 5 rokoch pocuvania ,,srdcom", cloveka zacne zaujimat, co vlastne pocuva... myslim tie slova. Tolko ludi sa kvôli nemu zacalo ucit taliansky. Myslim, ze bez neho by sa ani talianske slovniky u nas vobec nepredavali. *4* EROSSSSSSS e bravissimo cantante! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ciao, v muzice Erose Ramazzottiho prece vubec nejde o nejake preklady. Samozrejme je dobre vedet o cem dana pisen je, ale pokud chce nekdo te hudbe rozumet, musi poslouchat srdcem! Ciao comba *5*
  • Ciao

    Eros má bozský hlas, to je jednoznacne. Chcela by som ho vidiet nazivo. Aky bol koncert, videli ste ho niekto??? Napiste o nom nieco... Ked viete nejaku pesnicku prelozit, napiste na supermusic.cz, prosiiiiiiiim. je tam malo prekladov, a myslim ze jeho pesnicky maju slova, ktore by si preklad zasluzili. No, zial, ja este neviem po taliansky tak dobre. Rozumiem vzdy len niektore casti. prosiiim. Grazie vsetkym prispievatelom. A grazie morato Eros!!!! Tvoj hlas je ako hlas *4*
  • hm, to by bylo super *1* !!! Ale obavam se,ze to je trosku nerealne...turne je jiz naplanovano a CR neni na seznamu *9*
  • a co kdyby byl v srpnu v Praze ?
  • Ramazzotti is the Best!!!

  • Jak začal můj příběh

    K hudbě E.R. jsem se dostal čirou náhodou.V roce 1996 jsem pracoval u firmy Autogrill S.p.A. jako Operatore Pluriservizio.Nejaky Eros me vubec skoro nic nerikal.Az jednou jsem zahledl na pulte prodejny trpytive modry obal jeho tehdejsi desky Dove c´e musica,koupil si ji a od te doby uz nic jineho.
  • Jedu na koncert do Ženevy

    Zdar všem fanouškům hudby Erose Ramazzottiho.Psal jeho týmu proč Eros nepřijede do Prahy,ale do dnešního dne mi neposlali odpoveď. Je to velká škoda.Za pár dní jedu na jeho koncert do Ženevy. Přesně 1.4.Koupil jsem si nejdražší lístek,stál 106 CHF. Ale určitě to bude stát za to. V práci si ze mně utahujou,jestli nejsem náhodou 4%,ale oni tomu nerozumí. State bene. LA NOSTRA VITA VA ........
  • koncert

    Ahoj, ja pochazim z Prahy. No, mozna by Eros zaplnil T-Mobile arenu. Bohuzel se tady neprodava tolik CDček, jak by si Eros zasluhoval *9*,to hodne zalezi na tom, kam totiz prijede koncertovat. *3*
  • koncert

    Taky si říkám, proč není nějaký koncert v ČR! Proč nepřijede do Prahy? Myslíte si, že by Eros zaplnil halu na koncert v Praze? Jestli by tu byl dostatečný zájem? Mimochodem, Amadeo - z které části naši republiky pocházíš. Já Brno.
  • La Musica Italiana e Buonossima

    Jo a kdo by neznal Zucchera?, Tak já tedy znám opravdu velice velice málo lidí, kteří vědí o koho jde... Italská hudba je nejkrásnější, protože italština je zpěvný jazyk. Ja ji prostě MILUJU *14* *14* "Ciao, Ciao pa" *1*
  • Wow

    Ciao, tak Erosův koncert bych si dal taky líbit, ale momentálně šetřím penízky na Erica Claptona, který tady bude v červenci. Ale je zajímavé, že Eros sem měl přijet už několikrát na koncert a nikdy to nevyšlo, popravdě řečeno se mu ani nedivím, po té ostudě, když tady musel zpívat z playbacku při předávání cen Anděl 2000 *9* ...No co, možná se někdy dočkáme... *14*
  • Kdo by neznal Zucchera... Jistě, že ho znám. Ale Eros je Eros. Mimochodem - 20.dubna jedu směr Vídeň - koncert Erosíčka! *4* Ci vediamo!
  • Kdo by neznal Zucchera... Jistě, že ho znám. Ale Eros je Eros. Mimochodem - 20.dubna jedu směr Vídeň - koncert Erosíčka!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit