Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eros v Praze?

    Ano,byla jsem na jeho koncertě ve Vídni, můj první a doufám ne poslední, bylo to SUPER-Eros nikdy nezklame! Mé zbožné přání=ještě jeden jeho koncert, nejlépe v Praze...
  • Eros

    To mi je uplne jasne amedeo. Ale po 5 rokoch pocuvania ,,srdcom", cloveka zacne zaujimat, co vlastne pocuva... myslim tie slova. Tolko ludi sa kvôli nemu zacalo ucit taliansky. Myslim, ze bez neho by sa ani talianske slovniky u nas vobec nepredavali. *4* EROSSSSSSS e bravissimo cantante! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ciao, v muzice Erose Ramazzottiho prece vubec nejde o nejake preklady. Samozrejme je dobre vedet o cem dana pisen je, ale pokud chce nekdo te hudbe rozumet, musi poslouchat srdcem! Ciao comba *5*
  • Ciao

    Eros má bozský hlas, to je jednoznacne. Chcela by som ho vidiet nazivo. Aky bol koncert, videli ste ho niekto??? Napiste o nom nieco... Ked viete nejaku pesnicku prelozit, napiste na supermusic.cz, prosiiiiiiiim. je tam malo prekladov, a myslim ze jeho pesnicky maju slova, ktore by si preklad zasluzili. No, zial, ja este neviem po taliansky tak dobre. Rozumiem vzdy len niektore casti. prosiiim. Grazie vsetkym prispievatelom. A grazie morato Eros!!!! Tvoj hlas je ako hlas *4*
  • hm, to by bylo super *1* !!! Ale obavam se,ze to je trosku nerealne...turne je jiz naplanovano a CR neni na seznamu *9*
  • a co kdyby byl v srpnu v Praze ?
  • Ramazzotti is the Best!!!

  • Jak začal můj příběh

    K hudbě E.R. jsem se dostal čirou náhodou.V roce 1996 jsem pracoval u firmy Autogrill S.p.A. jako Operatore Pluriservizio.Nejaky Eros me vubec skoro nic nerikal.Az jednou jsem zahledl na pulte prodejny trpytive modry obal jeho tehdejsi desky Dove c´e musica,koupil si ji a od te doby uz nic jineho.
  • Jedu na koncert do Ženevy

    Zdar všem fanouškům hudby Erose Ramazzottiho.Psal jeho týmu proč Eros nepřijede do Prahy,ale do dnešního dne mi neposlali odpoveď. Je to velká škoda.Za pár dní jedu na jeho koncert do Ženevy. Přesně 1.4.Koupil jsem si nejdražší lístek,stál 106 CHF. Ale určitě to bude stát za to. V práci si ze mně utahujou,jestli nejsem náhodou 4%,ale oni tomu nerozumí. State bene. LA NOSTRA VITA VA ........
  • koncert

    Ahoj, ja pochazim z Prahy. No, mozna by Eros zaplnil T-Mobile arenu. Bohuzel se tady neprodava tolik CDček, jak by si Eros zasluhoval *9*,to hodne zalezi na tom, kam totiz prijede koncertovat. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit