Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koncert

    Taky si říkám, proč není nějaký koncert v ČR! Proč nepřijede do Prahy? Myslíte si, že by Eros zaplnil halu na koncert v Praze? Jestli by tu byl dostatečný zájem? Mimochodem, Amadeo - z které části naši republiky pocházíš. Já Brno.
  • La Musica Italiana e Buonossima

    Jo a kdo by neznal Zucchera?, Tak já tedy znám opravdu velice velice málo lidí, kteří vědí o koho jde... Italská hudba je nejkrásnější, protože italština je zpěvný jazyk. Ja ji prostě MILUJU *14* *14* "Ciao, Ciao pa" *1*
  • Wow

    Ciao, tak Erosův koncert bych si dal taky líbit, ale momentálně šetřím penízky na Erica Claptona, který tady bude v červenci. Ale je zajímavé, že Eros sem měl přijet už několikrát na koncert a nikdy to nevyšlo, popravdě řečeno se mu ani nedivím, po té ostudě, když tady musel zpívat z playbacku při předávání cen Anděl 2000 *9* ...No co, možná se někdy dočkáme... *14*
  • Kdo by neznal Zucchera... Jistě, že ho znám. Ale Eros je Eros. Mimochodem - 20.dubna jedu směr Vídeň - koncert Erosíčka! *4* Ci vediamo!
  • Kdo by neznal Zucchera... Jistě, že ho znám. Ale Eros je Eros. Mimochodem - 20.dubna jedu směr Vídeň - koncert Erosíčka!!! *4*
  • Eros

    Ciao ragazzi e ragazze, Eros je opravdu fantastický! Mám všechny alba od roku 1988 a DVD Eros Roma Live! Jeho hlas je fantastický a hlavně ho obdivuji jako skladatele, protože tolik nádherných písní od jednoho autora, to je prostě super. A jeho hra na kytaru je taky unikátní. Někomu by se mohlo zdát že písně jsou si hodně podobné, ale podle mně má káždá jeho píseň své vlastní kouzlo a každá vyjadřuje něco jiného. I když Eros není můj nejoblíbenější zpěvák, (protože číslo 1 je u mně Zucchero, ale toho asi nikdo z vás nezná) tak přesto ho budu vždy obdivovat! Díky němu jsem totiž získal lásku k italské hudbě. Bylo mi tehdy asi 8 když jsme jeli do Itálie a mamka mi dala v autobuse do uší Erose Ramazzottiho. Bylo to prostě fantastický!... Takže Grazie mille Eros.. Ciao *5*
  • To je bomba!!! Se mnou by to asi taky seklo. Já už týden pátrám jak koupit lístky na koncert do Vídně, chci jet taky, mooooc! Kde jste koupili lístky, prosím, poraďte. Můžete napsat i na můj soukromý e-mail (viz. výše). Já jsem z Brna. A vy? Pište, pište...:-) Díky předem! Kamila
  • Vážení, my jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 20.4.2006 směr Vídeeeeeeeeeeeeeeeň asi to s náma sekne.
  • Hmmm...opravdu doporučji navštívit domovské stránky - je tam spoustu videoklipů a dokonce sám Eros tam odpovídá na otázky. POŽITEK!!!
  • Eros je velkolepý !!!

    Eros je tak dobrej že ho v brzké době jen těžko někdo překoná !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit