Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sexy chlap

    erosek je frajer a krasnej a dobre zpiva je sexy! *14* *8* *14*
  • je to sekáč!!!!

    Eros je fakt sekáč. Velká škoda, že někdy nepřijede do ČR. Je to prostě borec s nejlepším hlasem na světě, a ty jeho klipy......no, radost pohledět *14* *3*
  • EROSICEK

    EROSY JA TE ZBOZNUJU SI FRAJER A KRASNEJ CHLAP. LIBI SE MI OD TEBE VSECHNO SI MUJ MILCEK
  • EROS

    Eros je super a úžasný!!!!!
    Kedy bude koncertovať v SR alebo ČR????
    Nevie náhodou niekto.
    Má niekto viac info a Erosovi, prípadne fotky.
    Dík, Eros mánia *3* *14*
    • Re: EROS

      Ahoj "bosorka", no Erosko určite v najbližšej dobe do SR, alebo ČR nepríde, bol u nás pred 7-mi rokmi, koncert bol super, ale ľudia nezaplnili zimák, takže asi sa mu sem veľmi neoplatí chodiť. Pre nás "fanynky" obrovská škoda.... *9* *9* *9*
      • Re: Re: EROS

        strašnááááááááááá škoda, a Viedeň, prípadne Budapešť tiež nebude, nevieš???
        • Re: Re: Re: EROS

          Neboj sa, urcite bude, otazkou uz je len kedy... *3* dufajme ze coskoro:)
  • Sexy Chlap

    Tohle je sexy chlap a úžansej zpěvák...woow žeru ho..prostě nej ..:-)Miluji Tě... *14* *14* *14* *14* *14* *15* *5*
  • Nejlepší zpěvák

    Eros je nejlepší zpěvák na světě o tom není pochyb,má nejkrásnější písničky a prostě je celej super:-))
  • Ramazzotti na stv

    Oznamujem vám kto ešte nevidel koncert Erosa v Ríme je možné si ho pozrieť vo štvrtok 27.12 o 18.20h na stv 2.
  • nový fanda

    Ciao lidi.Chci pozdravit všechny fandy Erose ! Ja jsem jeho dlouholetý fanda.
    Eros je prostě super. *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: nový fanda

      Ciao ! Taky zdravím ! I já jsem dlouholetý fanda Erose ! Muzika, kterou Eros dělá, nemá chybu a je jedinečná !!!!! *13*
      • Re: Re: nový fanda

        Ciao můžes se také zaregistrovat jako fanoušek v kolonce FANS na http://www.erosramazzotti.estranky. cz/ nebo poklábosit ve Foru. Měj se *3*
        • Re: Re: Re: nový fanda

          Ahojky, díky moc za radu, určitě se na stránky Erose přihlásím ! Pa, pa !
  • E2&koncert...

    Mne sa paci cely album, ta hudba je krasna, taka upokojujuca... *3* *14* Bravissimo Eros!!!!! Pre mna jednoducho najkrajsia hudba na svete*14*
    Aaaa teraz pozor....... jediny koncert co bude tento rok bude v Rumunsku, v decembri. Blizsie info, v nasledujucich dnoch *3* *1*
  • LIDIII

    AHooooooooooooooooooj,lidii pište semm *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *1* *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší