Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • e2+DVD

    Nevíte co bude obsahovat DVD k novému cd e2.Dík moc za odpověď *4*
    • Re: e2+DVD

      Odkial vies ze bude aj DVD?? Bolo by to super, ale ja som nic take nepocula ani nikde o tom nepisali... *7*
      • Re: Re: e2+DVD

        Jednoduše jsem zadala na centrumu.cz do ikonky zboží Eros Ramazzotti e2 byly tam dvě možnosti ke koupi(v předprodeji) E2+DVD a E2 ale žádný podrobný info k tomu nebyly.
        • Re: Re: Re: e2+DVD

          Mas pravdu, Vlasticka!! Na Erosovych strankach sa o tom pise... Vyjde aj limitovana verzia, pristupna v celom svete (nie len v Taliansku), ktora bude obsahovat aj toto DVD, co si spominala... Budu na nom Erosove najlepsie videoklipy z jeho doterajsej kariery, ale nie vsetky... Dufam ze sa nam ho podari rychlo zohnat ;)
          • Re: Re: Re: Re: e2+DVD

            Obavam sa ze na Slovensku urcite nie...
            • Re: Re: Re: Re: Re: e2+DVD

              Napriklad na dunaj.sk sa da uz objednat... tak neviem, uvidime ;)
  • e2

    Našla jsem stránky, na kterých je nové CD Erose a písničky, které bude obsahovat mrkněte na http://www.cd-wow.biz/detail_result s.php?product_code=2386261
  • alimak

    Tak jsem se tady zapsala mezi fanoušky pod jménam ALIMAK - mé jméno pozpátku, originální, že? -hi hi *1*
  • Non siamo soli

    Poslední fotka, která je ve fotogalerii(Eros s kytarou) je z právě natáčeného videoklipu k písničce Non siamo soli. Moc se těším jak na tu písničku tak na nové album "best of" *4*
    • Re: Non siamo soli

      ...mně se líbí na tom lehátku. No není sexy? *3*
      • Re: Re: Non siamo soli

        Je prostě k sežrání!!!!!!!!! *14*
        • Re: Re: Re: Non siamo soli

          *1* ocividne aj tie baby za nim od neho nevedia odtrhnut oci... hihi
          aaaaaaaaah, vobec sa necudujem *14*
  • Non siamo soli

    Ciao, nemohl by jste mi nekdo sehnat duet Erose s Ricky Martinem???? Ne ze bych Rickyho musel, ale ten duet me fakt zajima...diky za odpovedi...P.S.: doufam ze se nejaky dockam... *4*
    • Re: Non siamo soli

      Ale ved ten duet este len 28. septembra zacnu hravat v radiach a CD vychadza az v oktorbri... takze myslim ze to nezozenies skor ako toho 28.... Ja myslim ze to moze byt dost zaujimave... Tesim sa, uz nech je tu 28. september!!
      • Re: Re: Non siamo soli

        áha...tak jo, počkáme si *3*
  • no comment

    Nereagujte radši na negativni zprávy, pak se tu úplně zbytečně rozhoří nesmyslná válka s hrubýma slovama na celou stránku. Ať si každý myslí, co chce. Hlavní je, že se Erosova hudba libí nám. *3*
  • Eros?:-!

    cauvec. Sorry ale pridu s negativní zprávou...erose vůbec nesnáším...nevim proč ale proste neeee...mi nesedl...Já spíš robbieho williamse...
    • Re: Eros?:-!

      dík za negativní zprávy...jsi buď idiot, nebo nemáš hudební sluch... Mimochodem Robbie Williams je hovado nejhoršího kalibru... Jak ho někdo může srovnávat s Erosem...Příjemný den, A. *5*
      • Re: Re: Eros?:-!

        no každý má prostě svůj názor ale podle mně je nej zpěvák EROS! *14* *14*
      • Re: Re: Eros?:-!

        Tiez mam 1000 argumentov preco je Eros lepsi, ale ved to je fuk... Kamca ma pravdu! Ak niekto studuje Erosove stranky len preto aby sem napisal nieco taketo, musi sa fakt strasne nudit... :)
    • Re: Eros?:-!

      eros umí hrát na 5 hudebních nástrojů,skládá hudbu pro sebe,dobil ameriku italštinou což u amerických pacientů je téměř nemožné............a robie....neumí hrát na nic jen na španělku 6 akordů a jen kráká a kráká
      to se vůbec nedá porovnat
      mercedes-trabant *1*
      • Re: Re: Eros?:-!

        se hned zacnete hařtežit *3* je to jen muj nazor...vám ten váš taky neberu
  • Lukáš Michalec

    Calma Aperrante je super.
  • Zde jsme také...

    www.erosramazzotti.estranky.cz
  • Eros je božský!!!!!

    Eros je vážně ten nejlepší zpěvák, kterého znám a doufám, že bude mít brzy koncert v Praze!!!!Určitě by to potěšilo všechny jeho fanoušky:))))
    • Re: Eros je božský!!!!!

      souhlasím s tebou ,viděl jsem ho na živo 5 x , z toho 2x ve vidni,1x v salzburgu,1x v Grattzu a 1 x v Pule ve venkovním starobilém amfiteátru a byl famozní,ale u nás v paroubkově nebude,nemá to tu rád v 96 roce mu naši kokoti nevyšli vstříc a tak zrušil koncert.Letos pojede turné zas a do vidne neni daleko ,stoji to cca 50Eur

      čauky

      šimi
      • Re: Re: Eros je božský!!!!!

        nevite kdy bude koncertovat nekde v evrope letos..?diky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší