Přejít na výpis diskuzí

Eva Decastelo

OSOBNOST 31.12.2006 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Evicka je moc krasna zena, navic je hodne ferovy a uprimny clovek, je inteligentni a opravdu nema se za co stydet, naopak, musi byt pysna na to, co vsechno dokazala. Moc ti fandim, Evi!
  • Eva je výborná herečka. Je nejenom velmi půvabná, ale je taky inteligentní.
  • Eva je perla. Je moc krásná a sexy. Na erotické fotky Eva prostě má. Eva se nemá za co stydět. Má takový zajímavý výraz. Je výborná moderátorka.
  • Pochvala

    Eva je kus ženský. Viděl jsem její P fotky na internetu a je fakt dobrá.
  • Eva je docela dobrá (i dyž na Alici Bendovou nemá. Ale to nikdo páč ta je naprostá jednička!!!!!!!) ale líbí se mi akorát dyž vypadá přirozeně a ne jak jí strojej na Nově do těch děsnejch maškarád. To vypadá blbě. Ale líbí se mi v Ulici tam právě třeba vypadá přirozeně a pjekně. Má pjeknej úsměv zuby a vlasy. Zdravim Evu a Evi kdyžtak na tý Nově řekni že chceš chodit normálně oblíkaná podle svýho a ne v těch hroznejch kostýmech jako si byla třeba něco jako ta ledová královna nebo co to bylo za maškaru. To vypadá příšerně a sama máš daleko lepčí vkus a umíš se oblíknout daleko líp. Tak ahoj Honza
  • SUPERULICE,SUPEREVIČKA

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBÍ SE MI ULICE A JAK TAM TY A DALŠÍ HERCI HRAJETE.HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit