Přejít na výpis diskuzí

Eva Decastelo

OSOBNOST 31.12.2006 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tablety

    od rozcapování nohou přešla k reklamě na tablety ze by šla MAMINA do sebe? Tomu nevěřím!
  • vdala se

    No je fajn že se včera 22.8.2009 eva vdala za Reného Decastela...dokonce přijala jeho jméno a tak už češi nemají Evu Aichmajerovou ale Evu Decastelo...Její svatba se konala v kostele Pany Marie v Želivě.Po obřadu se konala malá oslava v salonu Na Kocandě...
    • S její minulostí bych si taky změnilo jméno. Ale obličej jí prozradí, ať se hne, kam chce. I když...zrovna obličej asi jako profesionálka neukazovala, ne? A svůj pracovní nástroj jako velmi velmi velmi počestná maminka už nikde neukazuje, takže jí zbývá fakt jen ten obličej. Vyžilý. Jestlipak přemýšlela se svým předrahým manžílkem nad tím, jak jednou budou vysvětlovat svým krásným dětem, copak to ta maminka dělá na videu??? Milé děti, někdo zeleninku papá, aby byl zdravý, někdo si jí strká, kam může, aby byl selebrita.
  • energer

    Evička

    Jeto prostě kus *14*
    • štětky
  • Evča

    Evičko se super kost,ať si říká kdo chce co chce.Fandím ti
  • *

    Evička je naše slavná sexuální hvězdička
    • 8.ball.8

      Re: *

      A Ty jsi asi velký buk, že?
  • bohudik

    Evička

    Eva je moc pěkná její fotky to je vždy radost koukat a co dělala dřív?každej se nějak živí *5* Sem tvůj velkej fanda *14* *14* *14*
  • Ahojky nevíte nákou dobrou agenturu kde by vzali fotit dospívající dívku?
    • Re: Já

      jinak dospivajici divka je dost sirokej pojem :) a do casaku a reklam foti MODELKY z agentur a agentury chtej min 173/5 vejsku
    • Re: Já

      www.castingoveagentury.cz hledej smudlo, ale do porucuju nejdriv precist ty clanky tam, a nebo fotopatracka.cz, kdybys byla opravdu vyjmecnyho vzezreni tak uz te davno nekdo odchytil na ulici nebo na netu mas-li tam fotky,
      • Re: Re: Já

        mě odchytávaj pravidelně.. ale nemám na to výšku :(
  • autogram

    Mám jeí autogram i spoustu dalších super celebrit- a to českých i zahraničních.Chcete taky?Tak to mi musíte na spat na e-mail potrhanyENDY@seznam.cz
  • Evička

    Si krásna ženská,plno šarmu prajem hodne šťastia živote.Gabriel *3* *14* *4*
  • Eva Aichmajerova

    chtel bych te videt na zivo ale nemuzu bydlim na islandu a spatky se budem stehovat az za 10 let *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit