Přejít na výpis diskuzí

Eva Elsnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • Nedělejte si ze žaludku kompost

    Záchranu milionů nevinných klasů, lístků, hlíz, lodyh a stonků nemilosrdně žvýkaných zavilými vegetariány. Jak mohou klidně spát? Jak se dokážou každý den znovu podívat do žalujicich listů? Jak vydrží den co den přihazovat další hnijící slupky do kompostu ve svých tlejících útrobách? Vytáhněme do boje, přinesme osvětu každému pomýlenému a podvyživenému vegetariánovi a hlavně, vlastním usilím zachránime tisice vděčných rostlinek. Jak, ptáte se? Ne, vegetariány zatím za jejich zrůdne činy střílet nemůžeme, i když svým počínáním obírajío kyslík i nás ostatní, ale mužeme JÍST KRÁVY, ktere zahubi více bezbranných stvolů nez pět dobře rostlých veganů. Ano, moji spolubojovníci, CHRAŇTE ZELEN - JEZTE STEAKY! Máme právo baštit maso, máme právo zabíjet!
  • hledám soukromý email evy elsnerové

    AHOJ-SHÁNÍM SOUKROMÝ EMAIL EVY ELSNEROVÉ-MÁM PRO NI DŮLEŽTOU ZPRÁVU.
  • FTP

    Ahoj Evicka, ty si asi uz nebudes na nas pamatat, ale bolo to asi v r.1987-88 v Hornim Jeleni u Pardubic, na festivale trampske,country a folk muziky, my sme tam vtedy hrali ako jedina kapela zo slovenska,
    KANTRIČI,v tedz si nam prekrasne spievala AVE MARIA , a chcela si ist na opernz spev,a ako pozeram aj sa ti to splnilo. a nie len to ale si dokonca aj herecka. TAk ti držime palce nech sa ti darí. Všetko dobre . AHOJ *3* *3* *3* *4*
  • jste blbí!

    Jste naprosto tupý... Evička je moje tetička kukuřička, je s ní strašná prča... Je milá, hodná a je prostě SUPER... A hraje VELMI dobře... Takže jakmile se do ní někdo bude navážet tak uvidí!!! *13*
  • ledvina

    Evicko cetl jsem o te tve ledvine.dam ti ji....vlastik
  • nabídka

    měla bych pro vás nabídku děti vas milujou a ja jsem zdravá
  • okud by vám pomohla moje ledvina krevní skupina A- ozvěte se jokeu@email.cz
  • pomohu ja vam a vy me,pokud to klapne bude to vitezstvi pro nas obe (ledvina) carolijaprvni@seznam.cz jen vazne dekuji RIM
  • Potřebujete-li ještě pomoci ohledně dárcovství,pomohu.VŠ/48/180/87 plně zdráv.Seriozně-slušné spol.postavení.-kami.lovo@seznam.cz-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit