Přejít na výpis diskuzí

Eva Elsnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobry den schanite nadale ledvinu pokud ano tak se ozvete,
  • okud by vám pomohla moje ledvina krevní skupina A- ozvěte se jokeu@email.cz
  • Potřebujete-li ještě pomoci ohledně dárcovství,pomohu.VŠ/48/180/87 plně zdráv.Seriozně-slušné spol.postavení.-kami.lovo@seznam.cz-
  • pomohu ja vam a vy me,pokud to klapne bude to vitezstvi pro nas obe (ledvina) carolijaprvni@seznam.cz jen vazne dekuji RIM
  • zdravi.

    Dobry den doufam ze jsi tento e-mail prectete co nejdrive pro nasi vzajemnou komunikaci,dekuji s pozdravem A.G.Lindenthal
  • FTP

    Ahoj Evicka, ty si asi uz nebudes na nas pamatat, ale bolo to asi v r.1987-88 v Hornim Jeleni u Pardubic, na festivale trampske,country a folk muziky, my sme tam vtedy hrali ako jedina kapela zo slovenska,
    KANTRIČI,v tedz si nam prekrasne spievala AVE MARIA , a chcela si ist na opernz spev,a ako pozeram aj sa ti to splnilo. a nie len to ale si dokonca aj herecka. TAk ti držime palce nech sa ti darí. Všetko dobre . AHOJ *3* *3* *3* *4*
  • nabídka

    měla bych pro vás nabídku děti vas milujou a ja jsem zdravá
  • hledám soukromý email evy elsnerové

    AHOJ-SHÁNÍM SOUKROMÝ EMAIL EVY ELSNEROVÉ-MÁM PRO NI DŮLEŽTOU ZPRÁVU.
  • ledvina

    Evicko cetl jsem o te tve ledvine.dam ti ji....vlastik
  • jste blbí!

    Jste naprosto tupý... Evička je moje tetička kukuřička, je s ní strašná prča... Je milá, hodná a je prostě SUPER... A hraje VELMI dobře... Takže jakmile se do ní někdo bude navážet tak uvidí!!! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit