Přejít na výpis diskuzí

Eva Vejmělková

OSOBNOST 4.7.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Evička

    nÁDHERNÁ INTELIGENTNÍ ŽENA.
    • Re: Evička

      Ano, Evička je velmi krásná žena a její dvě dcerušky jsou také překrásné, úplné maminčiny kopie. Jsou moc krásná rodina, a to i lidsky. *4*
  • Milá Evičko.

    Divím se,že jsem první,kdo vám píše.Pocházím nedaleko od vašeho bývalého bydliště a to z Frýdku Místku.
    Je mi 42 let a právě včera,po více než dvaceti letech, jsem si opět připoměl své mládí,když jsem tehdy strašně zamilovaný chodil do kina na film Fontána pro Zuzanu.Mimochodem ta slečna,se kterou jsme na vás do kina chodili a lietali sme u písniček Vaša Patejdla, je dodnes moji milovanou manželkou a právě s ní jsme se znovu na ten nádherný film dívali.Obdivujeme vás oba a moc litujeme,že jste zanevřela na herectví a už vás moc nebylo vidět.
    Proto a právě proto jsme vám chtěli popřát hodně,hodně štěstí v osobním životě a přejeme vám ještě desítky fugujicích fontán pro vás,protože nás hladíte po dušičce,ani o tom nevíte.
    Srdečný pozdrav posíláme taky vašemu manželovi Dušanovi Rapošovi.
    *14*
    • mila Evo

      Pani Evicko moc ce mi libi vas film Fontana Pre zuzanu ale nejvic se mi libi 1,2 protoze jsem velka fanynka Pavla Haberi uz jsem vas potkala v suche mate kousek baracek od me babicky doufam ze mi stesti popreje a uvidim vas jeste zatim se mejte pekne moc bich cenila kdybi ste my napsala naschledanou petra *14*
      • Ewa Vejmělková

        Dobrý den paní Vejmělková,viděli jsme se tenkrát přěsně 18.6.09 vČeském Těšíně u Bily šla jsem se vás zeptat jesltli jste Eva z fontány pro Zuzanu (vy jste řekla -ano-... A já odešla za paní učitelkou co nás učí na němčinu -PTALA JSEM SE VÁS PROTO ŽE NAŠE PANÍ UČITELKA ŘÍKALA ,ŽE BUDETE ASI EVA,A MNĚLA PRAVDU A JÁ NEVĚDĚLA JAKÁ EVA? ODKUD?KDEJSTE HRÁLA? atd
        TAK JSEM SI ŠLA I S KAMARÁDKAMI PRO PODPIS -(ABYCH MNĚLA ODNĚKOHO SLAVNÉHO PODPIS) A TED TU SEDÍM U POČÍTAČE A DÍVÁM SE NA FILM,VIDEOKLIP,DISKUZI,FOTKY -VŠECHNO MNĚ TO ZAUJALO A DOKONCE JSEM NAROZENA 3.3.97 A VY 4.3.69 JENOM O TY ROKY ...Musím říct že jste mnř zaujala a věřím že na film fontána pro Zuzanu budou všichni vzpomínat a jak jsem četla článek o vás tak věřím že vás ještě dlouho bude těšit z mladých generacích co si ovás budou ještě dliouho v dobrém povídat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



        S POZDRAVEM VERČA ZE ŽUKOVA
        JÁ VE VÁS STÁLE VĚŘÍM!!!!!!!!! *4*
    • Re: Milá Evičko.

      Nejkrásnější česká herečka a také asi jako jediná - majitelka doktorátu. *14* *14* *14*
  • Star

    Zdravím Vás, myslím si,že nie len pre mňa (39),ale mnohých ďalších ľudí ste navždy BIG-hviezda ktorá zažiarila, potom zhasla ale stále ostala
    BIG-hviezdou.
    Je asi zbytočné ospevovať Váš podmaňujúco-magický vzhľad,ale ženy to asi vždy radi o sebe počúvajú? Tak sa to hovorí ??! Je to tak?
    Som zvedavý na seriál, pre ktorým Vás dokázali stiahnúť pred kameru? Podľa toho možem predpokladať, že scenár má nejakú "šťavu", ktorá divákom zachutí aj posilní?
    Veľa zdaru v súkromí a práci,herectve či psychologii. *3*
  • Milá paní Vejmělková

    Velice Vás zdravím, milá paní Vejmělková. I když teď nehrajete, jste pořád moje nejoblíbenější herečka. Když mi bylo 13 let a v televizi běželi Chlapci a chlapi, tak jsem byl do Vás platonicky zamilovaný. *14* Tehdy Vám celá třída držela palce, aby Vaše filmová láska neskončila, aby se Hanička Vosecká nerozešla s Tomášem Soukupem. A my kluci přitom vymýšleli tajné plány, jak to celé vyřešit a úspěšně se VYHNOUT VOJNĚ *15* .
    Díky nápadu televize Prima a repríze v roce 2003 má ten seriál dnes čestné místo v mojí videotéce, vedle Básníků a Fontán. Dokonce jsem z jednoho dílu odhalil (podle cedulí na ukazatelích směru) že část se točila v Prachaticích a byl jsem se tam podívat. Našel jsem i to místo, kde jste vystupovala z auta, když jste jela jako Hanka Tomášovi na přísahu....
    Moc se mi líbí i Vaše role "Píšťalky" v naprosto nesmrtelných Básnících, na které se vždycky rád podívám. Nejraději ale mám Fontánu pro Zuzanu, první díl. Hlavně tu scénu na konci, kdy Jirka Bábek otevře to šoupě a pak se spolu vykoupete ve fontáně.
    O osud té fontány jsem se zajímal a myslel si, že je dávno zbouraná, že na jejím místě dávno stojí supermarket či parkoviště. Kdybych věděl, že stojí v Bratislavě na Kupeckého ulici dodnes, že filmová kulisa bude zrekonstruována ve skutečnou funkční FONTÁNU LÁSKY a že ji slavnostně spustíte Vy, tak jsem se na tu akci jel až z té Plzně podívat. Bohužel jsem se to dověděl pozdě.
    Je to velká škoda že teď nehrajete v televizi. Ale na druhou stranu-role maminky je přece mnohem, mnohem krásnější než jakákoli role ve filmu.
    Přeji Vám k narozeninám mnoho štěstí, zdraví a lásky, a aby se Vám všechno krásné v životě splnilo.
  • mila pani Evo

    Jen jsem Vam chtela rict... teda nevim, jestli si to prectete... ale kdysi davno na gymplu... cca 10 let jsme v kine na Suzanne byli se skolou... takze se v CR tento film promital... ale asi ne moc vyrazne... ale za to me velmi vyrazne oslovil... jeden z mala filmu, ktere jsem videla jednou a v hlave mi zustaly nesmazatelne vzpominky :) a taky s Vami musim souhlasit v tom, ze empatie spojuje psychology i herce... onehda jsem nad tim take premyslela... tak prijemne si uzivejte maminkovstvi *3*
  • Petr

    ale je škoda že se tak trochu..zahrabala na slovensku od fontány 3 se po ní slehla zem a to je škoda zatím! není stará měla by filmovat! *4*
  • Eva-nostalgie

    Zdravím Vás velice milá Evo.Byla jste mojí platonickou láskou a strašlivě jste se mi líbila:)).Pak se po Vás zavřela mediální voda a já vůbec netušil,co se s Vámi ,děje.Jsem rád,že se Vám daří a možná Vám udělá radost,že ještě dnes když Vás spatřím v TV,tak mě to tak nějak zalochtá u srdce.Přeji Vám v životě jen to nej.Petr *14*
  • marquetecka

    Milá Evo

    Já jsem také z Havířova Prostřední suché ,jako vy a zrovna dneska jsem vás potkala v obchodě ,hned na první pohled jsem pozbala že jste to vy ,jste moje oblíbená herečka,ráda se dívám na chlapci a chlapi
  • holka01

    EVA JE NEJ

    *3* Eva je prostě moje celkově nejoblíbenější herečka.A četla jsem na internetu že kdyby měl režísér Dušan Rapoš ještě něco natáčet takže by prý natáčel další Fontána pre Zuzanu což by bylo moc super.Zrovna teď se dívám na Fontana pre Zuzanu 2.Dívám se na to každý den a na všechny déíly.Prostě je to nej herečka. *4*
    • Každý den na ten samý film? No to mně hlava nebere.
  • dopis

    Milá Evo Vše nejlepší,hodně štěstí,lásky a spolupráce ze zpěvákem Jakubem smolíkem(Živá láska)ta nejlepší písnička co může být.je tohle. *3* *4* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit