Přejít na výpis diskuzí

Eva Vejmělková

OSOBNOST 4.7.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Pekná bola za mlada a kočka Vejmělková. Mám ju rád 

  • Luky1987

    Fontána pre Zuzanu 2 bola dobrá aj kočka 

  • casanova
    *14* *14* *14* *14*
  • Za mlada byla hezká, ale teď bych ji nepoznal.
  • Každý den na ten samý film? No to mně hlava nebere.
  • Luky1987
    Eva Vejmelková byla nejlepší Jak básníkum chutná život, Fontána pre Zuzanu 2 a v seriálu Chlapci a chlapi. Hezká byla za mlada i tedka ješte. Mel sem tu možnost videt jí i naživo dávnejšie
  • Myslím ze jste se na Moravě zahrabala stejně jako kdysi také krásná a v mladí slavná herečka Vlasta Fialová ta sice hrála do vysokého veku ale pak uz jen v divadle a na stará kolena pak litovala myslím ze by jste se i po dlouhé pauze v Praze uplatnila jak v TV tak i ve filmu ve své generaci nemáte témeř žádnou konkurenci!
  • Překrásná píšťalka!!!!!! *1*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *1* Evičko.
  • Přeji Vám vše nejlepší k narozeninám, pevné zdraví, hodně štěstí a radosti ze života, rodiny a Vašich dětí. Váš dlouholetý fanda a divák všech Vašich filmů Pavel.

    P.S. Udělala byste mně (a myslím že bych nebyl zdaleka jediný) obrovskou radost, kdybyste se dokázala přimluvit aby Chlapci a chlapi vyšli konečně v řádné edici na DVD. PŘÍSAHÁM VÁM že si koupím originál, i když mám velmi dobrou nahrávku z TV. Samozřejmě bonus v podobě rozhovoru s Vámi a fotek z natáčení (mj. v Prachaticích jsem se byl nedávno podívat) jen uvítám.

    Ještě jednou Vám přeji vše nejlepší a zdravím Vás z Plzně.
  • kirushka97
    Přeji všechno nejlepší!! :)
  • Milá Evi,
    všechno nejlepší k narozeninám !!! fanda Jiří *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Já jsem si myslela, že je starší, ale ona vypadá dost mladě, ale ty její vlasy bych chtěla.
    To je taková škoda, že už nehraje, to jje fajn herečka, která si zaslouží poctu...
  • jo evicko vy ste byla v privozu ja vas sem videla sme se aji prece fotili jeste bych vas chtela vydet mam vas hrozne moc moc rada tereza
  • evicko vy ste tak fajna ze bysem chtela vas mit aji doma vubec nevypadate na 43 let tereza. *14*
  • Tak krásná a takový talent, měla jsi jít do světa Evo.
  • Je a zůstane v srdci stále krásná.
  • pavol AHOJ EVA AKO SYA MAS ODPIS MI NA tarasek.pavo@zozmam.sk
  • Porad je to kočka!!Krasna zenska. *14*
  • Ahoj Evo //máš ode mne jako první osoba v mé umělecké kariéře portrét,který jsem ti předal před 22 lety v Havířově.Byla jsi kdysi má platonická láska.CHtěl bych tě ještě nekdy vidět---třeba na Karlově mostě.Slávek. vs.art@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit