Přejít na výpis diskuzí

Evan Rachel Wood

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mickey-mause
    Slušná herečka ..ale je to Píčuska s velkým "P"
    sorry ale nemám ráda holky co se fotěj polonahý !! ://
  • Herecke Evan Rachel Wood preji jen to nejlepsi, libila se mi /jako holka i jako herecka/ ve filmu Wrestler. Doufam, ze si bude vybirat kvalitni filmy do budoucnosti, s laskou fanousek Diwa Swina
  • Přřeju jí štěstí, je superr herrečka... a to, že tady pomlouváte její parrtnery... je snad její věc, s kým bude, ne? Já ji obdivuju spíš jako herrečku, než jako holku.
  • Vše nej "Tracy" *15*
  • vše nejky k narozkám, protože já je mám taky *2*
  • ds

    je to moja platonicka laska :(
  • Re: True Blood

    jo hrála :D
  • Re: oh

    jo aha on ten film byl natoceny 2003 jaze 2009 tak nic...:DDDD
  • oh

    :DD ve trinatce vypadala tak na 14 to uplne cumim...:DD ze uz ji je 23 let..:DD
  • michalqadarkstarphoenixbizarre

    Tracy

    Je to strašně talentovaná herečka. Strašně ji obdivuju za perfektně zahranou roli ve filmu "Thirteen" . Ale nemůžu si pomoct, furt mi Tracy strašně připomíná :)
  • Re: True Blood

    jj ;)
  • Evan a MM

    proboha mohl by se tady někdo nad tím povznést? Evan je jedna z nejtalentovanějších hereček (v každém filmu je naprosto jiná vystihuje naprosto každou swou roli a neopakuje repliky,které wětšina herců dělá ve většině svých filmů) co se týká zvráceného MM at to každý bere jakoli dokázal pomalu nemožné ikdyž jeho reprezentace masochystického a arogantního šílence je jakoli odpudiwá pro mnoho normálních tworů na jednu stránku úplně chápu proč s ním Evan byla má neuvěřitelné charisma( spíše pro lidi kteří to berou jinak než ti normální) dokázal něco co před ním si prakticky nikdo neodwážil a jeho hudba a fylozofie je něco úžasného jeho zwrácená upřimnost dostáwá lidi,kteří se na to dokáží podíwat i z jiného úhlu než na nějakého networa..
  • True Blood

    Hele, nehrála ona náhodou tu upíří královnu v true blood?? *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • annita.27

    toto je z super.cz

    Herečka Evan Rachel Wood (21) má skutečně podivný vkus, pokud jde o chlapy!


    Extravagantní herečka Evan Rachel Wood se rozešla s „pří­šerou“ Marilyn Mansonem (39). „Dali jsme si pauzu. Chtěli bychom se oba soustředit na kariéru,“ svěřila se se svou verzí rozchodu. Ve skutečnosti její vztah s výstředním hudebníkem rozklížil její bratr Ira (24), který s Evan a Marilyn žil
    ve stejné domácnosti. Wood ale dlouho sama nevydržela.

    Nyní je velmi často vídána ve společnosti dalšího podivína - ­Mickeyho Rourkea (52). Pár se seznámil při natáčení nového snímku The Wrestler, jehož pomocí se bývalý narkoman a večírkový zhýralec vrací zpět na herecké výsluní. Přestože společní přátelé dvojice médiím několikrát potvrdili, že mezi Evan a Mickeym je něco více než pracovní vztah, oba herci vše popírají. „Mickeyho a mě spojuje pouze natáčení filmu The Wrestler. Během filmování se z nás stali přátelé, ale nic víc. Od svého posledního rozchodu jsem byla spojována s mnoha lidmi. Já ale nyní partnera rozhodně nehledám,“ uvedla Evan. „Jsem její obrovský fanoušek a jsem taky fanoušek sebe sama,“ vyjádřil se k celé věci Rourke.

    Ať už je to mezi těmito dvěma jakkoli, jisté je, že se Wood ráda obklopuje „zlobivými hochy“. Expřítel na pódiu znásilňoval kozu a současný (či budoucí?) partner zase šňupal kokain po kilech a po neopatrném používání botoxu nemůže pohnout ani jedním svalem ve tváři.
  • annita.27

    Dala kopacky mm

    dala uz mm kopacky kuli svimu brachovi pred rokem a on se s toho psychcky zhroutil a ted oznamil asi pred 2-3 trema tejdnama ze ma praseci chripku. *1*
  • ladydelete

    Re: Hodně štěstí

    Moment, oni už se s Mansonem vzali?
  • barka.3

    Hodně štěstí

    Ahojky, nechápu proč jí pomlouváte za to, že si vzala toho "hezkýho" kluka. (nechápu jak se někomu může líbit), to je přece její věc ne!! jinak HB!!
  • gothic-manson

    Re: Re: Adela

    to já sem spíš nesnášela ji že je s MM..co si dovoluješ o MM řikat že je troska!!víš nebudu to řešit stejne už s MM neni a když si to tak vemeš on muže mit každou.ona..css ona muže bejt rada že si ji nekdo všimne! *5*
  • piper002

    Re: Adela

    já nesnáším MM za to že je s ní! ptz on je troska...bože, chudák Evan
  • clairie

    I love

    Já miluju film třináctka tím pádem .... je moje oblíbená herečka. Obvykla mám ráda filmíky tipu High School Musical ale tenhle film mě fakt dostal .... je úplně super tím pádem i ona *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit