Přejít na výpis diskuzí

Evan Rachel Wood

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mickey-mause
    Slušná herečka ..ale je to Píčuska s velkým "P"
    sorry ale nemám ráda holky co se fotěj polonahý !! ://
  • Herecke Evan Rachel Wood preji jen to nejlepsi, libila se mi /jako holka i jako herecka/ ve filmu Wrestler. Doufam, ze si bude vybirat kvalitni filmy do budoucnosti, s laskou fanousek Diwa Swina
  • Přřeju jí štěstí, je superr herrečka... a to, že tady pomlouváte její parrtnery... je snad její věc, s kým bude, ne? Já ji obdivuju spíš jako herrečku, než jako holku.
  • Vše nej "Tracy" *15*
  • vše nejky k narozkám, protože já je mám taky *2*
  • ds

    je to moja platonicka laska :(
  • oh

    :DD ve trinatce vypadala tak na 14 to uplne cumim...:DD ze uz ji je 23 let..:DD
    • Re: oh

      jo aha on ten film byl natoceny 2003 jaze 2009 tak nic...:DDDD
  • michalqadarkstarphoenixbizarre

    Tracy

    Je to strašně talentovaná herečka. Strašně ji obdivuju za perfektně zahranou roli ve filmu "Thirteen" . Ale nemůžu si pomoct, furt mi Tracy strašně připomíná :)
  • Evan a MM

    proboha mohl by se tady někdo nad tím povznést? Evan je jedna z nejtalentovanějších hereček (v každém filmu je naprosto jiná vystihuje naprosto každou swou roli a neopakuje repliky,které wětšina herců dělá ve většině svých filmů) co se týká zvráceného MM at to každý bere jakoli dokázal pomalu nemožné ikdyž jeho reprezentace masochystického a arogantního šílence je jakoli odpudiwá pro mnoho normálních tworů na jednu stránku úplně chápu proč s ním Evan byla má neuvěřitelné charisma( spíše pro lidi kteří to berou jinak než ti normální) dokázal něco co před ním si prakticky nikdo neodwážil a jeho hudba a fylozofie je něco úžasného jeho zwrácená upřimnost dostáwá lidi,kteří se na to dokáží podíwat i z jiného úhlu než na nějakého networa..
  • True Blood

    Hele, nehrála ona náhodou tu upíří královnu v true blood?? *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Re: True Blood

      jo hrála :D
    • Re: True Blood

      jj ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit