Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Držím ji palce

    Mě osobně není 15 ani 20 ale je mi 23. Není to můj styl hudby že bych si kupoval její desky, ale tahle slečna má úžasnej hlas. Když se dokáže někdo jako ona, prosadit ve věku jako se prosadila ona, má to něco do sebe. Na svůj věk dokázala opravdu hodně, málokdo se vyšvihne nahoru rychle tak jako ona. Nepočítám superstarový hvězdy který stejně tak rychle zajdou jako vyšli v reflektorech TV novy. Sama si to vybojovala, a věřím že si své pozice váží a bude se nadále zlepšovat. Za takový 4 roky bude třeba světově známou zpěvačkou pro teenagery jako je teď například Avril Lavigne. A je to velmi sympatická slečna. Zatím není podle mne zkažena penězi. Doufám že ji to vydrží takto co nejdéle, protože když zpěvák začne být moc namyšlený ztrácí své fanoušky. Když jednou změní styl hudby na nějakej tvrdší rock, což se asi nestane :-) ale co kdyby náhodou její desku si pořídím. I teď si ji občas poslechnu v autě když je někde na rádiu, ale ne proto že by se mi líbili její písně, ale líbí se mi ten její krásnej hlas. Na její věk, to je prostě nádhera. Přeju jí hodně štěstí, co nejméně závistivců, a nějakýho toho kluka aby jí ty demen.i co se vydávají za jejího kluka dali pokoj. *3*
    • sharpay1995

      Re: Držím ji palce

      naprosto, ale naprosto souhlasím!!!
      • Re: Re: Držím ji palce

        má pravdu
  • anna1998

    anna1998

    ahoj lidi nepokeca někdo *7* *7* *3* *3*
  • ..

    kdyby byla ewa v americe tak je znama po celym svete jako treba miley cyrus , je fakt talent a nevite jestli pisnicka bozi mlejny melou bude na tom jejim novym CD?
    • wendy92

      Re: ..

      Proč by měla být na novým CD?? samozřejmě že nebude, dyt není nová..a navíc už je na dvd live..
  • blackpeggy

    toužím

    ahoj newite někdo kdy ma vyjit ta ewčina nowa deska ?? a vyjde aspon do vanoc ja bych ji strašně moc moc chtěla tak mě plisky informujte diky čau
  • wendy92

    Toužím

    Nevíte někdo kdy přesně má vyjít deska Toužím???
    • wendy92

      Re: Toužím

      Toužím vyjde někdy v říjnu. *4*
  • ewička

    EWIČKA MOJE ZLATÍČKO PÍŠU SI S NOU NA LIDÉÉ *1* *1* *15* *15* *15* MUUQQCQCCQCQQCCQCQQ *14* *14* *14* *14*
    • 8.ball.8

      Re: ewička

      Ty jsi taky dobře vybrakovaná *1*
      Asi ani nevíš, s kým si vlastně píšeš, že? Víš kolik lidí zakládá profil někoho slavnýho? Vzpamatuj se. *9*
      • Re: Re: ewička

        Ty se taky vpamatuj!!nic o tom nevíš tak drž PeeC!! *16* *16* *15*
    • Re: ewička

      tak to si pišeš asi s imanigární ewou :))) ..protože ewa má jen Facebook...
    • kate.szv

      Re: ewička

      jj ?? A jak se tam plosííím jmenuje ??? Prosííím
  • nespesna

    deska

    deska pryma zachvilí vyjit ewička nej písničká je boži mlejny melou. *14*
  • wendy92

    Toužím

    Toužím je opravdu parádní singl, povedl se *4* Těším se na desku.
    • wendy92

      Re: Toužím

      Ale to Toužím je fakt špičkový, a ta hudba..... Farna teda vyrostla, není to jen zpěvačka ale i skladatelka, složit v 16 takovej skvělej text, fakt umělkyně..tato holčina je budoucnost české pěvecké scény (a to nemluvím o Polsku kde z ní všichni šílí).. *4*
      • sharpay1995

        Re: Re: Toužím

        naprosto souhlasím...! toužím je naprosto bombový singl...a je to velká změna...když si vezmete Měls mě vůůbec rád a Toužím... Opravdu Ewa je budoucnos české hudební scénu...
        • wendy92

          Re: Re: Re: Toužím

          Souhlasím *4*
  • nespesna

    jj

    jj přesně miley muck ewička muck vanessa ble.. *14*
  • anisek22

    lidé.cz

    já znám ewyn profil na lidé
    • sharpay1995

      Re: lidé.cz

      Fakt jo... *1* *1* *1*
      • miley214

        Re: Re: lidé.cz

        jojoj *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit