Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Vítěz

    Ewa vyhrála slovenské Musiq1 Awards v kategorii Zpěvačka!!!! Více najdete na www.musiq1.tv. Gratulujeme!
    (nejde mi to psát do novinek - můžete to tma někdo napsat..)
    • neznámá

      nevíte jest-li Má Ewa profil na lidech *7* *7* *7* *7* mám ji mocccccc rádddddddaaaaaa *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Re: neznámá

        pár jich tam najdes ale to sou jenom ty ktery se za ni vydavaj
  • wendy92

    Info

    Ewa Farna vydává kalendář 2010!!!
    A kdo chce hlasujte pro ni v anketě Matoni Český salvík 2009!! *4*
  • wendy92

    Smazáno

    Zdravím. Opět se někdo nudí, tak pro info mohli byste si ušetřit čas a začít se tady bavit o něčem inteligentním, a ne o tom jeslti je Ewička "muck" a Ashlewy "bléééé". Toto číst to jsou jak příspěvky z mateřský školky. Jinak všechny příspěvky který budou označený za nehvodný se smažou. Je mi líto...se podle toho zařidte.. zdravím
    • nika1979

      Re: Smazáno

      mate pravdu slušnost je
      1. mistě. taky ............nepsat o inejch celebritach jsem k diskuzich . .tady jedině o ewě farne.žadne uražky jeden nadruheho, aj na Ewu Farnu........... a žadna zavist a žarlivost *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *13* *13* *13* *13* *5* *5* *16* *16*
    • 8.ball.8

      Re: Smazáno

      To mi potom dej korunku, já Ti ukážu, které příspěvky jsou vhodné a nevhodné. *5*
  • wendy92

    Ewa v T-music chart

    HLASUJTE všichni pro EWU FARNOU v hitparádě T-MUSIC CHART s jejím novým klipem TOUŽÍM!!! Na www.t-music.cz
  • nespesna

    spodní prádlo

    co? spodní prádlo?
    • 8.ball.8

      Re: spodní prádlo

      Ano, a nauč se reagovat. *3*
  • nespesna

    ahooooojjjjjjjjjjkkkkkkkyyyyy

    aHOJKY PROSIMTĚ NECHOD TADY S MICHAELEM JACKSONEM protože jsem jeho fanynka a tady je diskuze o ewě nic ve zlým!
    no jinak jak se má ewička?
    • Re: ahooooojjjjjjjjjjkkkkkkkyyyyy

      Ted tě nehcápu *9* *9* *15*
  • Ahoooj

    Ahoooooooooooooooooooj všichni ewicka je dobrá zpevacka,nemáte někdo její email ne lide.cz bo neco jinyho??
  • Kdo se vám líbí jako celebrita více?

    Ewa nebo Ashley Tisdale
    • Re: Kdo se vám líbí jako celebrita více?

      když to chceš vedet..ani jedna.. *5*
  • sharpay1995

    Plakát

    V Blest TV, je velký a nádherný plakát Ewy...!
  • spekan

    ploosim

    nema tu nekdo plakat Vanesy Hudgens nebo Ashley Tisdale nebo neco z HSM za plakat ewy farne??pokud ano tak mi napiste do vzkazu *5*
    • Re: ploosim

      mam ale nedam *1*
      • Martinka.Kokoskova

        co mas a nedas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit