Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !

    Eva marna tak maximalne
  • ewa a converse!

    ewa a converse ktery nosi jsou upa uzasny!! kdo ma jiny nazor tak se s tim mim musi smirit *14* !!! jestli mate problem tak me to nezajima jen to klidne duste v sobedal protoze me to stejne neurazi!!! cau ANTICI!!!! *9* IDIOTI DEMENTI ATD. ME NEMUZOU NIKDY, NIKDY A ZASE NIKDY URAZIT I KDYBY MI RIKALI DOOOOST HNUSNY VECI!!!
    • Re: ewa a converse!

      A koho to zajímá???si p**a,když tady mluvíš o sobě anavíc sme ve svobodný zemi,a tak si kažedej může řikat,co chce! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: ewa a converse!

        vis nejdriv by sis muj komentar precist protoze ja sem rikala ze to MUZOU dusit v sobe ale nerikala sem ze MUSEJ !!! vis v tom je celkem rozdil takze tady neolacej vse co te jen tak napadne *4*
  • Ewa je kluk

    Ewa má fakt hezký písničky, škoda jenom,že je kluk........ *9*
    • Re: Ewa je kluk

      a to jako,kdo? *7*
  • nika1979

    tak darís

    tak darís
    mujjjjjjjjjjjjjj komentář davá smisl
    viš ja jse nechci hadat s nikim , ewu farnu zbožnuju .............
    ja tomu rozumin ale pokud né ostatní toje vaše věc,,,,,, ježiš maria. bože mujjjjjj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: tak darís

      promin niko jen sem chtela abys komentare psala trochu srozumitelne protoze ja tomu proste nerozuuumim!!!! mozna sem trochu vypatlana ale proste nekterejm nerozumim!!!
      • nika1979

        Re: Re: tak darís

        tak mi navrhni komentaře. daris ...
        dik klidněmmi řikej sluničko *14* *14* *14* *7* *7* *7* *7* *14* *14* *4* *4*
        • Re: Re: Re: tak darís

          ale například,to s těma číslama,to opravdu moc srozumitelné není
        • nika1979

          Re: Re: Re: tak darís

          promin mi to darís navrhny mi . komentaře...- at vim dik *7* *7* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ewa farna

    Jako newim co to tady všichni melete, že je miley c. lepší než ewa farna .....za 1. mě uráží a ewu určitě taky, když jí takový ichtiloviny píšete a za 2.kdyby ste srovnali miley c. a demi lovato s ewičkou tak zjistíte, že je to na podobný úrovni!!!!!!!!!! *3*
    • nika1979

      Re: ewa farna

      hale. jsi budem psAT. LICHOTKY. TOBĚ ASI NIC NEŘIKAJ *14* *14* *14* *4* *5* *5*
    • Re: ewa farna

      máš pravdu
    • gashira

      Re: ewa farna

      Úroveň - 0
  • kráska

    Ewa Farná je velmi krásná a pohledná žena hned jak sem ji viděl se mi zalíbyla *14* *14*
    • nika1979

      Re: kráska

      MAŠ PRAVDU
      VELKOU PRAVDU. EWA FARNA JE SUPR. JASTOJIM... PŘITOBĚ EWA FARNA KRASNA SIMPATICKÁ. SUPR PISNĚ. AT CO JU NEMILUJI TAK ZBOHEM NAPŘIKLAD TAKOVA DADADA TA JU. POSILA DO PRKINKA NIBRŽ DO PRDELE SPROMINUTI. AJ MNĚ JSNIM *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5*
    • Re: kráska

      detail! to hned bije do oci ze to je zalibila a ne zalYbila! pravopis pokud ti to neco rika *13*
      • Re: Re: kráska

        ne promin zalibYla!! pardon moje chyba! ale tvoje chyba ze neumis ani poradne psat *14* !
        • nika1979

          Re: Re: Re: kráska

          tomaš pravdu darís. sůpr nejjjjj fiha o.k. samožřejmě *14* *14* *14* *14* . dik. .snad ostatni tady docili. naš nazor. že. přemišlela jsem at mohu psat s rozumintělně. darís. verunka. *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • Re: kráska

      jasně noo *15* *15* *15* kolik sis toho šlehnul?
      • norie

        Re: Re: kráska

        ale demi lovato zpiva lip nez ewa farna a mozna tady v cesku neni tak znama jako ewa farna ale v usa jo a tam by farná nepochodila protoze na demi lovato nebo miley cyrus proste nemaaaa!!!!! *8*
  • Zvu vás

    Ahoj, srdečně vás zvu na fórum Ewa Farna -> www.farna.phorum.cz tak neotálejte a přidejte se!
  • fdfd

    miley cyrus je lepsi *5* *5* *5* *5*
    • norie

      Re: fdfd

      presne tak miley cyrus je lepsi nez ta..... farná
      já osobne ju nemusim je trapnáááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! *9*
      • Re: Re: fdfd

        a s cim je jako trapna s tim ze umi zpivat????? ty ses trapnej kdyz nedokazes nic vic nez jen uboze nadavat ostatnim
  • janka153

    E

    Zpívá hezky *4* Na to že má 15 let a už má bronzovýho slavíka je opravdu dobrá. Myslím si, že má na hudbu talent.. *4*
  • fak si dobra

    ahoj Ewo ti si fak tobra a ta tvoje nova pisnicka taki a si moc pekna holka *14* *14* *14*
    • Re: fak si dobra

      Nehceš si pořídit brýle????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit