Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vodka-s-dzusem

    síma

    ewa - super písničky ;))
    ale mrzí mě že nemá svůj vlastní styl jako dřív..dyt jí celouk oblíknou stylisti a daj jí na xicht make up a de..
    • Re: síma

      a vis co bylo nejhorsi co sem na ni videla ? ta cepice a ty saty a vubec vsechno na letosnim slavikovi
    • Re: síma

      stejně si myslím že je to lepší než nic no tak nwm co byste brali aby jste nebyli známí nebo aby vás oblíkli stylistky ??? na co by asi jinak byli *13* *13*
  • změna

    jak vidno,tak by hodně lidí na počest Ewy F. rádo složilo píseň:Neměl jsem tě vůbec rád *1* *15*
  • sharpay1995

    Tak hele.....

    Tak hele já jsem obvykle zastáncem toho že každý má svůj názor, ale teďka ste mě fakt vytočili!!! Vy kteří tady Ewě pořád píšete že je to straštná piča tak se radši nejdříve podívejte na sebe!Ten kdo něco takového o někon jiném píše je sám to samé...!stejně si myslím stejně jako asi hodně opravdovích farnoušků že Ewě jenom závidíte že je tak slavná, hezká, že umí zpívat a že je NĚKDO narozdíl od Vás vy nuly!!!!!!!Takže tady přestaňte psát ty pičoviny a hlavně než něco takového napíšete podívejte se nejdříve na sebe a zamyslete se nad sebou a tím co tady píšete!!!!!!!
    • nika1979

      Re: Tak hele.....

      jaji nenadavam neuražim...... viš včera .jsem koukala top star aj mejdan z vaclavaku je prostě užas......... a šik................... co ji mmame podle tebe sharpay 1995 . ja nejsem nulu zpivat umim ... . zavidět nechci uražet ....... zamišlena .......... jsem dost ... tak co tu tedka piši ja very *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
      • Re: Re: Tak hele.....

        jezis niko uz zacni knecne psat takovy komentare ktery davaj aspon trochu smysl a nedavej do tech svejch komentaru vzdycky tolik smajliku je to trapny jen pro informaci
        • nika1979

          ..

          ja jsi budu davat kolik chci ja doris jasně ja pišu svuj komentař....... pukud jse ti nelibi... to tvujjjjjj nazor muj nazor dava logiku *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • nika1979

            Re: ..

            darís promin jakonečně
            píšu .. komentaře ježiš maria ................
            tak to pochop ....... psat umim .......
            jasně. darís ...... ja jsem very *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
            • Re: Re: ..

              ale pises je nesrozumitelne !!!!!!!!!!!!! ja se neci hadat to ja jen ze tem komentarum vubec nerozumim
      • sharpay1995

        Re: Re: Tak hele.....

        To já sem psala jen těm co jí tady nadávají!!!
      • nika1979

        Re: Re: Tak hele.....

        ew farna supr ................ nejjjjjjjjjj *14* *14* *14* *14* *14*
  • ....

    Ja jsem to tu dala 3x ? Sorry....
  • ....

    Tohle sedí spíš na Miley Cyrus *16* *16* *16*
  • nejlepsi holka na svete

    je moc hezka mam ji rad lol *14*
    • nika1979

      Re: nejlepsi holka na svete

      to souhlas ................................... ..............
      me hodnoceni zni tak 1225568+1255
      124235+ 12568
      12222255555555+ 12547 toje me hodnocení
      kimi,,,,,,,, a mně provu farnu,,,,,,,,,,,, nebojjjjj ewi farna ti co uražej .at nehodi jsem........ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ewa

    No ja ji ze zacatku odsuzovala,ale zjistila sem ze ta holka zpiva dobre,a na svuj vek se chova velmi vysvepele,jeji hudba je strasna ale ona za to nemuze,v nasi republice bohuzel chybi dobri producenti a textari,coz je skoda jinak si myslim ze by mohla tuhle ubohou ceskou scenu zlepsit,ja doufam ze se vypracuje jednou v respektovanejsi zpevacku,myslim ze na to ma,nejsem a nikdy nebudu jeji fanousek,ale nemuzu proste rict ze je to pica jak tu nekteri pisete,aspon se neproduciruje polonaha jako vetsina modernich pop zpevacek,a hodne se snazi,to se ji uprit neda,kdyby jste se aspon vyjadrovali normalne a nepsaly neustale ze je to pica ,krava a tak,to sou hodne chabi slova,proc teda nezduvodnite proc ji tak nesnasite,misto nadavek,ja ji nemusim ale chapu jeji fans,aspon maji trochu vkus a neobdivujou ty polonahy popovy devky.
  • takže

    když někdo bude reagovat na tento můj příspěvek,tak se objeví pod názvem re:takže,když odpoví na příspěvek re:takže,objeví se pod názvem re:re:takže a tak je to pořád dál-to bylo vysvětlení pro vás,co to stále nejste schopni pochopit
  • moje pravda

    I když jí nemám zrovna v lásce musim uznat že je dobrá..vemte si to tak, zkusila to a povedlo se..jen se mi zdá že ze slávy bude nosit trošičku nosánek víš..ale třeba taky ne a jesi se bude snažit bude slavná ještě dlouho..jí to přeju;)
  • nepochopim!

    vy všichni co jí sem pisete takovyty vase "husty" urazky tak ste paka! jak muzete rikat ze je namyslena protekcni krava ktera mela jen stesti? ona proste sebrala odvahu a sla na soutez a tam se zalibila panu wronkovi a on ji nabidl spolupraci! ona umi zpivat protoze jinak by neziskala na slavikovi 3 misto! a uz davno by byla ze sceny pryc! a taky nemuzete rikat ze je namyslena kdyz ji neznate! kdyby ste cetli clanky v casopisech tak by ste zjistili ze je skromna a hodna! MELI BYSTE ZACIT PREMEJSLET
    • Re: nepochopim!

      jo je hezká to jo chová se tky normálně alezpívat neumí prostě je ze slávi trochu zmatená já netvrdím že sem hezčí než ona to nejsem ale zpívat umím rozhodně líp jinak je to normální holka!
      • Re: Re: nepochopim!

        vydis? a taovy nazor se mi libi sice ji nemas rada ale nemusis tady nadavat ze je to krava a horsi. proste vsichni ji nemaji radi ale nadavat ji nemusi jako ty! *3* jen tak dal
    • nika1979

      Re: nepochopim!

      ja taky nepochopim nadavky uražky když ewe farne lichotim zastavam jse ji je supr šik dobrá skromná hodná dušička
      jenom která jsi dadada nechape ja . neuražim osobnosti to neni ma parketa. nibrž tabu
      darís
      ..................dik

      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit