Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • k-a-ro-l-ink-a

    :-)

    nechápu jak můžete někoho pomlouvat když ho znáte jen z televize *13* neříkám že ji nějak strašně žeru ale alespoň ji bez důvodu nepomlouvám *4* *4* *1*
    • nika1979

      Re: :-)

      to taky nechapu že jenom znaji z televize
      kdyby oni četli tak jako ja verunka darís k-a-r-o-l-inka............ ruznich časopisech... tak pochopili *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: :-)

      takovy nazor se mi libí!!! *4*
  • austin16

    Ewicka

    Nemate nekdo telefon,email,ICq na ewu farnou prosim istak na email odepiste dekuji muj email je T.GOng@seznam.cz
    • Re: Ewicka

      KDE zijes? myslis si ze ewa dava vsem kontakt na pokani? to by se za chvili zhroutila z toho jak by ji vsichn volali a psaly atd.
  • XXX

    Ani písničky si neumí naspat sama...sere se do rocku a metalu...proč jela na Benatskou noc, když tam enma cod ělat...je to popova kralovna kterou vždy budou polouchat jen naivni tlusty 13-ti letý barbíny *13*
    • Re: XXX

      nahodou si napsala 4 pisnicky z alba ticho! neplacej nesmysli kdyz o tom nic nevis! a abys vedel tak to neni nic lehkyho napsat nakej teXT k pisni! a nekecej ze na tom neni nic tezkyho jo? ses ubozak co nic nedokazal za to ewa toho na svuj vek dokazala az az
    • Re: XXX

      je skvělá rockerka a basta fidli
      • ayeret

        Re: Re: XXX

        rockerka??? dovol abych se zasmála HA HA ..
  • cancenkaa

    Nemám jí ráda...

    Já jí nemám ráda...přijde mi namyšlená..Ale je to můj názor =) *3* *3*
  • nika1979

    EWA FARNA moje

    ewa farna moje nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj .vam odkazuji že když ti pišu .ewe farnu k.svatku ktery je na štědry den ........ adama
    tak vimažete,,,,,,,,,,,,,....odkaz nechte to tu!!!!!!!!!!!!!!!!!! .dik *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • ellain

      Re: EWA FARNA moje

      Víš ale svátek měla Eva a ne Ewa!!! se příště koukni do toho kalendáře pořáádně!!!"!! *9*
      • nika1979

        Re: Re: EWA FARNA moje

        sorry......
      • Re: Re: EWA FARNA moje

        a Ewa je to samé jako Eva,pouze v polském pravopise
        • Re: Re: Re: EWA FARNA moje

          to máš jak Naděžda a Hope-taky to znamená totéž a Rusové a Angličané tomu říkají jinak
  • 000

    Ja nedelam frajerku ale... nekdo ji holt rad ma a nekdo zase ne....Jo a jeste nevim co bych ji tak asi zavidela mozna to ze se setkala s Jonas Brothers nic vic......!!! *8* *8* *16* *10* *8* *16* *10*
    • Re: 000

      to nemá zapotřebí sprostě nadávat každému zpěvákovi,jehož hudba se mu nelíbí,ale ty k takovým lidem bohužel nepatříš *9*
  • divné

    je divné že se tak rychle dostala i do Česka
    *5*
  • gashira

    www.dsgashira.blog.cz

    Obdivuji lidi co mají dobrý styl a mají mozek, umí zpívat (nebo něco jiného)a hezky se oblékají (popřípadě když jsou hezcí) - pravý opak Ewy Farne... *5*
    • ayeret

      Re: www.dsgashira.blog.cz

      jojo Tenho přesný - Jarkko Ahola *15* *14* *14*
  • nika1979

    ewinko farna přeju ti nej vanoce

    ewinko farna přeju ti nejjjjjjjjjjj vanoce a všechno nejjjjjjjjj k tve mu svatku ewi...... všechno nejjjjjjjjjjjj hodně zdravička štěstička moře lasky
    hodně darečku pod stromečkem. do novýho roku 2009,,,,,,,,,,,ti ze srdička přeje květinka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ewinko farna přeju ti nej vanoce

      Ahoj Ewa je nej zpěvačka na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *3*
  • je to tak

    Stejně vas na ní štve jen to,že je slavná a vy nejste *3*
    • nika1979

      Re: je to tak

      to se miliš ne ti to tak hle , miju milujeme jako holku .že slavna toz piš ti co *4* *5* *5* *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit