Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ewa je dobrá

    Ewa je pěkná holka co dobře zpívá *4*
    • avrilie

      Re: Ewa je dobrá

      má některý dobrý písničky aŁe vtip je v tom zhe to zpívá pořád jen na playback *1* teĐa kromě koncertů...
      • Re: Re: Ewa je dobrá

        mam pro tebe novinku. skoro vsichni zpevaci a zpevacky zpivaj vetsinou na playback! vis nikdo nemuze zazpivat presne ale uplne presne svoji pisen tak jak ji ma na svem CD! takze neni pravda ze jen ewa zpiv na playback je jic daleko vic!
      • Re: Re: Ewa je dobrá

        Všichni v česku jedou na playback pokud sis nevšimla.A Ewa není pěkná,ale hezky zpívá to je fakt.Má dobrej hlas.
  • Ewa Farna

    e to nekonečné téma všichni se tu dohadujeme jak ju nenávidíme a druzí zase tvrdí jak ji milují ale prostě každý má svůj názor a vy se tu hádáte jak malý děcka...Ewa Farná je odvážná že do toho šla co se týče zpěvu taky celkem uje ale tak jako je jí 15 chtela bych videt vás v 15 jak vystupujete pred národem...Mozna vám to přijde ujete ale já ji například nemám ráda ale když sem byla na koncerte tak prvni nuda ale pak sem se bavila...Nikdo ji nemůže soudit kdo ji nezná osobně a nemusíme si tu nadávat do pi** a dalsich proste kazdy ma svuj nazor tak mu ho nechte a nevyvracejte...Příjde vam to intelektuální a přehnané?To není psala to obyčejná 15 letá holka která má svůj názor a dívat se na to jak se tu hádáte je blbost...Ti co ji nesnásí at si dál myslí jze je kráva atd. a ti co ji naopak žerou a milují nechte si to pro sebe a neutočte na ty druhé...A klisne si mě zbuzerujte jak chcete ae je to tak jak to píšu...
  • Farna

    Nepiste sem kdyz Farnou neposlouchate. Dela se mi s toho spatne kdyz ctu ty nechutny nesmysli!
    • Re: Farna

      že ,jo *7* Taky nevím,co jim na ní vadí *9*
  • ellain

    polka

    Aloe ewa farna je polka tutíž nechápu jak mohla vyhrát českého bronzového slavíka!!! Toto fakt nechápu já ji nemám ráda a vy co tu ppíííšete že ji zavidíme tak to těžko rozhodně bych nechtěla vypadat jako ona a už vůbec ne zpívat jako ona já mám svj hlas a je docela fajn!!!!!!!!!!! a vlastně nikdy nechci být zpěvačka!!! ale když už teda zpívá tak at zpívá něco co jí sedne něco jiného než rock plotože ten jí nesedne můj názor každej máte jínej ale vy co oni říííkáááte že je goood tak asi nehrajete na žádnej hudební nástroj tudížý nemůůůžete vyslišet že zpívá pěkně falešně to říkala i moje uča z hudebky!! víte tak ju tady hezky vychvalujte však vy brzy pochopíte!!! nazdar!!!
    • juicycek

      Re: polka

      a nebude to třeba tím že má český občanstí??
    • nika1979

      Re: polka

      je superrrrrr Lissy ja ewu zbožnuji proč jsi každy misli že ju uražime
      tohle neni moje parketa a ,,,,,,,, ja všechny osobnosti.cz .zbožnuju . ahojky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • nika1979

      Re: polka

      souhlasim někteři zbožnuji a ja ju taky až moc ale tady ... tady jedna holka dadada ju velice uraži ja potom nak netoužim potěch.............. uražkach Lissy,,, ,neboj jsem nastraně tvoji,,,,sluničko *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: polka

      No vyvracet ti tvůj názor nebudu ale falešně nezpívá a to co říká tvoje úča to nás vůbec nezajímá a jinak hrajeme na nějaký hudební nástroj tedy já určitě
    • Re: polka

      Mi je to ukradené,já poslouchám,co se mi líbí a nemusím být kvůli tomu učitel hudební výchovy ani nemusím být Nikola Paganini,abych poznal,jaká hudba se mi líbí a jaká ne.
    • Re: polka

      Však Ilona Csáková je zase Maďarka,Lucie Bílá Rómka a taky kvůli tobě nebudou soutěžit o maďarského nebo indického slavíka *15*
  • jo

    a má hodně písní na dailymotion.com-tak se příznivci podívejte
  • nika1979

    TI ZAS NEZNAŠ

    TI ZAS NEZNAŠ SKUPINU WWW.SCREAMERS.CZ
    MISLIM TRAVESTI . LUKAŠ VYVLEČKA JE STOKRAT LEPŠI .NEŽ TI VR. MAM HO PROFILU JE NEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ SUPR HOCHU ......SLUNIČKO *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: TI ZAS NEZNAŠ

      A které zpěvačky napodobují *7* Madonu,Britney,Avril,Helenu Vondráčkovou *7*
      • nika1979

        Re: Re: TI ZAS NEZNAŠ

        VŠECHNY ..................OSOBNOSTI.CZ LUCII BILOU MADONU SHAKIRU ROXXETY . A DALŠI............... TINU TANER .....MARCELU HOLANOVOU .. A SPOUSTA DALŠICH JEN JSE BĚŽ NANĚ KOUKNUT A UVIDIŠ ŽE MAM PRAVDU . *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: TI ZAS NEZNAŠ

      mají často reklamu v Kroměříži,že budou vystupovat,ale ještě jsem na nich nebyl
  • nika1979

    EWA FARNA

    JA ZMATKUJI VR ŠPATNĚ JSI TOHU POHOPIL JA EWINKU FARNU ZBOŽNUJŮ OD TEDOBY CO JSE OBJEVILA TELEVIZI JE SUPER BAJO HELOU. SWEET -- EWINKA FARNA . POSILAM JI PUSU SLUNIČKO *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *5* *9* *14* *14* *14* *13* *14* *14* *14*
    • Re: EWA FARNA

      Však,ale Darís tady píše,aby na ni (E.F.),nebyli lidé zlí a sprostí a ty píšeš,jak kdybys ji -nebo ho-prostě Darís považovala za opozičníka vůči E.F.
      • nika1979

        Re: Re: EWA FARNA

        ja jsem to tak nemislela . stou darís jo kluci vr *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ewwwwwwwwwička

    zastřelit jí je málo.... *16* *16* *16*
    • Re: ewwwwwwwwwička

      zase demet co? co vic dodat
  • NEDELEJTE FRAJERY

    nazdar! ja tady ty lidi nechapu! co je na tom ze posloucham(e) ewu????????? no tak se nam libi! vy nam to nemuzete zakazat tak se s tim do prcic smirte!! ty vase ubohy nadavky uz me vazne nemuzou urazit (pokud jsou sproste)!!! proste kdyz je nekdo pako tak s tim nikdo nic nenadela! no jo demence musi bejt *4* !!!!! a taky nechapu proc rikate ze ewu poslouchaj jen maly! je mi sice jedenact ale i starsim s muze libit! a navic jste trapny jak se tady vychloubate ze sem maly detsko! co je naom ze sem se narodila pozdejc, vam prece taky bylo 11 let! U.B.O.Ž.Á.C.I. *5*
    • nika1979

      Re: NEDELEJTE FRAJERY

      hale dejsi pohov mi nejsme ubožaci daris . ojo řeknu to tati jedne kamaradce lili 1982.................... tak jsi mně žadej ewička .............farna je super to nejsou ubohe navky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *9* *9* *9*
      • Re: Re: NEDELEJTE FRAJERY

        ty jsi nějaká zmatená,však Darís píše proti těm,co jí nadávají
      • Re: Re: NEDELEJTE FRAJERY

        ty sis asi muj komentar cely neprecetl protoze ona se mi libi! jak zpiva samozrejme! mam to tam napsany
  • hvězda

    ewinkoo mojeee ti jsi upanky supinky a mocinenky mocky bych te chtěla za kamaratku protože by z tebe byla sranda. ti jsi mocinenky užasna a ja te mam ráda jako osobnost spevačka jsi nejlepší na světě a kdo ti nefandí je blbeček protože ti jsi nejlepší na všechny a nikdo na tebe nemá přála bych ti i na modelku protože si moc heská mám te rada tva fanynka *4*
    • nika1979

      Re: hvězda

      ja ewičku farnu
      zbožnuju ......................................................................................................................... princezno *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* takjako ti take ji bych ctěla zakamošku nebo za sestru *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* slumičko
      • Re: Re: hvězda

        Ježiši taků pindu to by sis dala tu bych nechtela ani jako štětku na hajzl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit