Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ewaaaaaaaaa!

    ewa jw proctě výborná! sice kazdy muze mit svuj nazor ale nemusite byt vulgarni a uz vubec to sem nemusite psat! ewa je uzasna zpevacka!
    • nika1979

      Re: ewaaaaaaaaa!

      SOUHLas
      mam ewefarnu moccccccccccinki rada nejsem neslušna . aleti co ju uražeji maji velkou smulů ........... ahojte kvetinka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • .

    hah,nak mi pamet neslouzi :D hiphopakJ@seznam.cz bye
  • .

    hojec,napiste mi nekdo prosiiiiiiiim na E-Mail jeji Icko,bo e-mail,bo jakykoliv kontakt na Ewicku ... dikec
    • Re: .

      Tož zdar chlape (nebo děvušo). Tvá Ewička má účet na Alíkovi, chvíli jsem si s ní korespondoval ale po zjištění její intelektuální úrovně a vztahu k propadajícím studentům z Gymnázia jsem toho raději zanechal..:)) Tak to na ní můžeš zkusit ale běda ti jestli nemaš vyznamenání:D Jak řikal polda Novák z Kamenáku, myslim tu pasáž s jedničkářema:)
      • Re: Re: .

        a to jako,že nemá ráda propadající studenty nebo naopak *7* To jsem nějak nepochopil.
  • Ewa

    Zdar vy ste všichni jako lamy Ewička je nejlepší .. *14* *14* nechápu ty lidi co ji pomlouvají vůbec ji neznáte a všichni ji zavídite její cestu ste prostě ubozí není co dodat .. čest ;)
    • nika1979

      Re: Ewinka zlatičko nej

      TO JSOU HLASIM JA EWIČE FARNE NEZAVIDIM NEUMIM TO ANI NECHCI PROč by člověk mněl zavidet to je žpatnej zlozvik
      ewička farna nejjjjjjjjjjjjj
      ewi farna drž se jsi nejjjjjjjjj umiš všechno
  • .

    hmmm..hlavne to musi vsichni vedet vid!!! *3* *3* *3* ...ja osobne ji nesnaim zpivat sice umi ale ty texty a ta hudba je hrozna...ani neni moc hezka *8* *8* *16* *16* *16* *16* *16* *3* *3* *3* *3* *3* *16* *16* *8* *8* *13* *13* *13* *13*
  • simulinek69

    *18* *18*

    *15* je nej *15*
  • veris-avril

    těším se na ni

    Moje kámoška ji zná osobně a teď bude u nás na rockfestivalu a osobně se s ní seznámím :-) její písničky jsou fakt good :-) má dobrej styl a na to že je tag mladá je dobrá :-) respekt :-)
  • ...

    Zpívat umí...ale že by něak extra!!!To né!!!tolik holek v jejím věku je... co umí takhle zpívat jen že..si je někdo nevšimne to chce mít holt štěstí. *4* *4*
    • Re: ...

      to mas celkem pravdu jen s tebou nesouhlasim v tom ze neumi zpivat nak extra! umi! ale mas pravdu ze mela do jisty miry stesti
  • mandy412

    Ewa je super

    Ewa je super...zpívala jsem s ní když u nás byla na turné *5*
    • Re: Ewa je super

      jo to je super taky jsem byla na jejím turné v praze
      • mandy412

        Re: Re: Ewa je super

        já v litvínově....
        • Re: Re: Re: Ewa je super

          já ve Zlíně a byla fakt super
  • reset

    EWA

    EWA JE NEJ
    *14* *4* *10* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit