Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zirafaandy

    Ewa je fajn:-))

    Ewa je fajn zpěvačka na to,že jí je teprve 15 (a už ve 13 zpívala dobře)!!!
    *1* *1* *3* *4* *3* *4* *15*
    • jana291995

      Re: Ewa je fajn:-))

      To je pravda.Zpívá suprově.Viděla jsem ji naživo.Byla to super show.Zopakovala bych si to *14*
  • JE NEJ

    strasne se mi libi jak se silene obleka a jeji hlas je taky suprrrrrrrrrrr! ma moc dobrej styl kdyz nosi hlavne CONVERSE
    • Re: JE NEJ

      úůůůplne s tebou souhlasim! conversy a ewa jsou neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
  • ja vas jen prosim

    ahojky mate radi ewu? ja jo a ten kdo ji nema rad tak ma svuj nazor ale prosim vas muzete sem napsat ze ji nemate radi ale mohli byste sem nepsat ze je to krawa a pdobne? dekuji tem kteri si uvedomi svou chybu *4*
    • nika1979

      Re: ja vas jen prosim

      jaji zbožju a mam ji velice thank you i love you ewinku farnu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • bude nebude (???)

    no že by byla něčím extra to se říct nedá ale je teprve na začátku svojí kariéry néé....ještě není tak zkušená ale třeba za pár let to bude ještě lepší takže bych neříkaja že je hnusná ani že žádná jiná zpěvačka není nej---- *3* *4* *7* *7* *7* *9* *8* *15*
    • Re: bude nebude (???)

      každý má jiný vkus.Mně se třeba líbí.A vy co sem píšete že se vám nelíbí,tak se vám líbí zas někdo jiný a nám ne: *3*
      • nika1979

        Re: Re: bude nebude (???)

        tojo mně je nejjjjjjjjjjjjj je supr mlada krasna posilam kisses těm kteři ji oblibili a oblibena bude 214. roku *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* tak at jsi veznou noutbouk
        http://www.youtube.com *3* *9* *13* *5* *4* *5*
        • nika1979

          Re: Re: Re: bude nebude (???)

          nejjjjjjjjjj
          sexy hlas.......... *13* *13* *13* *5* *5*
          www.osobnosti.cz
          www.boy .george.net *4* *4* *4* *4*
          • Re: Re: Re: Re: bude nebude (???)

            mě se dost líbí ewa farna
  • ewicko do toho

    ewicka je hvezdicka ktera jen tak nevyhasne, ma super hlas a kdyz ja zkousim zpivat jeji pisnicky tak zazpivam dobre asi je mels me vubec rad protoze ona ma hlas ktery se jen tak nevidi! a pro ty co ji tu porad nadavate: zkuste si nejdriv poslechnout treba pisnicku JAKY TO JE protoze na tyhle pisnicce je nejlip vydet jaky ma uzasny a nadherny hlas! *14*
  • maia.xx

    Pro a proti

    Ewa Farna není nic extra.Neříkám sice že neumí zpívat, ale myslím že měla prostě jen štěstí.Dobrý hlas má, ale to má hodně lidí, podívejte se třeba na superstar taky se jich tam pár našlo.
    Jak říkám je to jenom lucky girl!
  • anetteolzon

    Ok

    přesně tak souhlasím je to nejslavnější Teenager v ČR a má boží hlas....jelí písničky...fakt mazec *3* *4* *3*
    • Re: Ok

      aspoň někdo souhlasí *4*
  • super zpěvačka

    tak tady se zase ukázala něčí inteligence, že ? Když se zpěv Ewy Farné líbí i Lucce Bílá, tak to už je jedno velké +. Lucka MÁ hudební sluch a VÍ, jestli Ewa umí zpívat nebo ne. Narozdíl tady od těch, kteří ji akorát závidí, protože Ewa je mladší a už toho dokázala mnohem víc než ti dotyční, co jí nadávají...jste ubohý a trapný....Já osobně mám Ewu ráda *3* *4*
  • ewa147

    Ewička je opravdu nej zpevačka

    Ten kdo jí nadává akorád závidí!!!!!!! Holky jí závidej jak je hezka a kluci o ni maj zájem!!!!!!! EWA FARNA JE NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉJ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1*
    • jojo72

      Re: Ewička je opravdu nej zpevačka

      A co jí máme závidět?? *7* *7*
  • Tak ted jsem si to přečetla a vidím že se vám nelíbim!Děkuji všem kteří mi popřáli k narozkám a k svátku.

    Vaše Ewa Farná *4* *4*
    • Re: Já

      *15* *15* ty nejsi žádná Farná tak s eza ni nevydávej,mno to seš teda dobrá žes na to přišla až ted! *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit