Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ewa je super

    ewicka je proste zlaticko
    *14*
    • nika1979

      Re: ewa je super

      13.12.2008 bude vyslašeni česky slavik
      mattony
      bude tam ewinka farna jaji zbožnuju moc
      a naty lidy co ji ne přirostla k srdci
      tak at jdou ven randid............. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *7* *7*
  • ewa je super

    Ewa je dost hodna a mila holka.Nechapu lidi kteri ji pisi a prosi ji jak ubozaci o icq.Myslim ze toho dost dokaze a spiva fakt suprove.Kdo je semnou at mi pise na e-mailMRAWENECCEK@seznam.cz *1* *1* *4* *14*
    • nika1979

      Re: ewa je super

      jsem stebou eva farna je fakt goold *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jana291995

    bych chtěla slyšet vás

    BYCH CHTĚLA SLYŠET ZPÍVAT VÁS...VŽDYT EWA ZPÍVÁ SUPROVĚ..I KDYŽ JÍ RO TŘEBA UJEDE ALE TO NEVADÍ...TO SE MŮŽE STÁT I MADONNĚ..EWA JE SUPER *15* *15*
    • nika1979

      Re: jaky toje

      jaky to je když člověk rano vstava a řika žadna slava *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jn

    Jo, v celku pěkná holka, ale myslím že ani nemá ponětí o čem zpívá
    • Re: jn

      prodavačku nedělá,tak o zapadlém krámě toho moc vědět nebude i když může do něj chodit nakupovat,ale ať tak,či onak,to je snad 1,zda ví očem zpívá či ne,hlavně aby to zazpívala dobře
  • ?????

    máte někdo kontakt ne ewu
    jestli ano prosím napište mi ho na email
    12ajr@seznam.cz
    *3*
  • Hvězda

    Ewa je super. Už je to i modelka. Fotila pro značku Baťa. Nádherně zpívá, je často v televizi. Titulní píseň Ošklivka Katka. Píše si texty. V Polsku je populární. Converse jí bestově sluší. Krásně se obléká. Ewa je super, je skromná a nestoupla jí sláva do hlavy, jak většině ostatních. Doufám (vy závistiví odpůrci Ewičky), že mi dáte 5, alespoň budu mít maximální počet bodů. *1* Záviďte si dál. Jste mi ukradení.
    • Re: Hvězda

      je taková miloučká,hezoučká a krásně zpívá
      • Re: Re: Hvězda

        snad špatně vidíš a slyšíš né
        • Re: Re: Re: Hvězda

          ses snad znalec hudby? lucka bila je tak drz klapku
  • Ewa

    Ewa je super. Je úžasné, jak v tak mladém věku, je člověk tak slavný. Mám jí moc ráda. Zpíváš nádherně.
    • Re: Ewa

      ale Lucie Vondráčková byla slavná v daleko nižším věku a zpívala dost dobře,ale teď už je to slabší
  • pro Ewu

    Ewa Farna je super! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • závist

      Nemám ráda takový ty ubohý kecy, 13-14ti letých holek...ve vašem věku řešíte to, jak kdo je ublíbený u kluků..snažíte se se zviditelnit jakým koliv způsobem a proto, že jí se to povedlo dobře, je úspěšná, tak vy začnete s pomluvama, ale tímhle si holčičky nijak nepomůžete...jsou to jen vaše hysterický a trapný kecy...mluví z vás pouze závist, je to tak, co?!
  • nevadi mi

    nemam proti ni nic jenom se mi nelibi jeji zpěv obleka se hezky a vypada sympaticky ,ale ja neposloucham takovyto styl *5*ale metal a newim proc semka lezou ti kdo ji nesnasi a pomlovaji ji *7*
  • napis me na icq

    ahoj ewy moje icq je 438457557 mohla bys me napsat?? *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit