Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-D

    Nemám ji ráda, od začátku mi nesedla, ale je mi to jedno, prostě ji neposlouchám a nekazím to dalším...Jen jsem z tohothle stejného kraje a myslím si, že to jak se robí typkou je přetvářka, protože v takovým věku se tu ještě tak holky nechovaj..TAkže si spíše na něco hraje..ale jinak mi to je v podstatě jedno, je to můj názor, myslím si,že ho mít můžu a jen prachům zdar přeju a zkazit si život v tak brzkém věku *3* *1*
    • Re: :-D

      tak,to nevím,jakou typkou,co tím chceš říct *7*
  • ewicko do toho

    Tááákže! vy co jí sem píšete jak je namyšlená atd. tak ste divny protože jí ani neznáte! skoro všichni co jí tu nadáváte ste v životě dosáhly pěkný houby a ste zakomplexovaný paka! jo a ted mi budete psát že se decko atd., ano máte pravdu je mi sice teprv jedenáct ale nechápu co je na tom lepšího když jste se prostě narodili dřív? vymyslete si jiný argumenty! já taky nemám argument žejí závidíte i když v podstatě asi nekteří jo! anebo mi sem budete psát že má každej svuj nazor, já to vím ale proč nadávat jen ukazujete jak ste ubohý a jak znáte jen ty vase "hustý" slova! když jí neáte rádi tak sem nechodte a nebo sem chodte ale nenadavejte! já nejsem taková "slušnacka" ale nemám za potrebu si dokazovat ze sem nejlepsí! a navíc nejste hudební znalci zato Lucka Bíla ta uz zpiva dost dlouho na to aby se v tom vyznala!me nemuze urazit nekdo kdo nema zadnou uroven a proste ma blby keci
  • Sourozenci

    Ahojky! Hele prosim vás má Ewa Farná sourozence? Jestli jo tak kolik? A jaký? Díky moc! A prosím odpovězte mi je to naléhavé! *3*
    • Re: Sourozenci

      bratra a sestru13 a 2 roky
  • ewa je super

    je sssůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůůůpppr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! *1* *1* *3* *5* *14* *4* *14* *3* *4* *8*
  • ewa je super

    je sssůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůůůpppr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! *1* *1* *3* *5* *14* *4* *14* *3* *4* *8*
  • kuk

    koukněte se pls sem http://girra.blog.cz/ *9* *9*
    • Re: kuk

      NO A CO TAM?! *5*
  • sportovkyně

    proč není uvedena i mezi sportovkyněmi,vždyť vyhrála i sjezdařský závod *7*
  • Ewa download

    Na týhle stránce http://www.ewafarna939.estranky.cz/ stranka/download-videa_audia jsou videa na stahnutí. Sice ji nesnáším,protože si myslím,že je dost namyšlená,ale jestli to udělá někomu radost... *3*
    • Re: Ewa download

      výborná stránka
  • natydesi

    Roční fanoušek

    *3* Líbí se mi Ewička, hned jak ji slyším, začnu tancovat!!!! Tanyny tanyny.
  • ayeret

    ??????

    *9* ehm no comment *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit