Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdy bude mít české cd k winna 49s
  • almen
    náhodou repolero je dobrá písen evi
  • nic proti Ewě ale ta nová písnička repolero nic moc. jako hudba je dobrá rytmická super ale ten text hrůůůůza a děs. fakt se jí to nepovedlo no škoda
  • tvoje písničky jsou nej.hit v roce 2014 *1* *1* *1* *1* *1*
  • Ewa je sexy a kus ženský. A hubnout by byla chyba
  • RozalieR
    Já Ewu Farnou zbožňuju a je to moje úplně nej zpěvačka na světě a vzkaz pro tebe love007 ewa farna zpívá ROCK a pop
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ewo promiň ze to napisu bez obalu ale uz se prosím přestaň přejidat a začni cvičit !!!!! Na andělech jsi vypadala jako velryba !!!!!! Je neuvěřitelný že to stále neřešis i kdyz si komerční zpěvačka to chceš vypadat jako Helena Růžičková??? tak za dva roky pokud neudělas radikální kroky ji doženes to opravdu chceš? To pak ale budeš muset změnit styl hudby vidím to na uzkoprofilove sanzonky někde v na předměstí....a to bude velká škoda...
    • pane bože Ewě to moc sluší i když má pár kilo navíc. pořád vypadá mnohem lépe než nějaké vychrtlé modelky. *2*
  • love007
    Ewu nemusím a nejde o kila navíc ale o to, že se mi prostě nelíbí její styl hudby - mám ráda Rock, ale tohle se mi prostě nelíbí :-( *11*
  • Ona není tlustá to vipadá na některýh fotkách hápeš ty ami to nebudu ani říkat protože by ss urazila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší