Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja ji mam rada ale je tlusta
    • almen
      náhodo zhubla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
  • tak já ewo obdivuji jak ten mediální svět zvládáš tím myslím tvoje intimnosti a osobní věci jsou to tvoje věci ne aby se do všeho ti mediální trotlové rejpali do tebe ty máš spoustu fanoušků kteří tě v nejhorším případě podrží at si média říkaj co chtěj ale ty až budeš nasraná tak oni budou držet hubu mám tě rád jako zpěvačku už od mala když jsem slyšel tvoje jméno tak jsi mně napadla jsi nádherná když tě pozoruju v televizi mně spíš připadá že se pořád měníš a že tě stvořila příroda přeju ti at se ti daří a třeba se na koncertě uvidíme a popovídáme
  • ewa moc hezky zpívá ale na mojí Lucku Bílou nemá.
    jinak Ewy jsi dobrá a 3 místo ve slavíkovi si zasloužíš.
    když už jsi slavná tak si to uží.
    a já ti to přeju.
    jinak jsi hezká.
    moc mně baví se dívat na kilerské karaoke.
    jak tam zpíváš rolling in the deep.
    výborný..ale někdy si dej pozor na váhu.ale s tim máme všichni potíže takže to zase nepřeháněj!!!!!!!!!!!!!!
    hanča
    • Lucie bílá je blbá!
    • RozalieR
      jo a ještě další vzkaz pro love007 zkus album virtuální to je tvrdší *3*
  • Ewičko jsem starší než černé uhlí, ale co gram ženské krásy, to tuna nádhery. Maruška žijící semnou je věrná kopie a nedopustím, aby mi krásy Mikellangela zmizela z mého života. Gratuluji k protržení těch podivných věšáku na oblečení:-) K nám do Podorlických hor jste vždycky zvaná:-)
  • ne mrs.wesley mrs.wesley je fajn
    • Mrs.Wesley
      Já sem fajn?:D
  • mám jse jmenovat jen hele ty a samozdřejmně to myslím na ewu
  • Mrs.Wesley
    Ahoj
    Koukněte se prosím prosím prosím prosím na Paula Wesleyho*9**9**9**9**9**9*prosím je to sexxxxxy zlatíčko *9* a kdyžtak se prosím přidejte do fanklubu*9*!
    • jo!
  • Mels mně vůbec rád .
  • Ewo prosím vzpamatuj se !!! byla jsi krásná štíhlá u nás ve své věkové kategorii bezkonkurenční hvězda jak vzhledem tak zpěvem podívej se pravdě do očí a nenamlouvej si jak jsi spokojená...podívej se na své fotky a záznam z letošního slavíka začínáš být už dokonce obézní pokud to půjde takhle dál budeš morbidně tlustá už teď jde tvoje popularita díky vzhledu dolů neb tě májí lidí zafixovanou jako krasnou a štíhlou ať se ti to líbí nebo ne je to tak !!! tak se vzpamatuj začni hubnout !!!
    • měls mě vůbec rád?
  • Evi možná by bylo dobré, zveřejnit tel. č. na ty sprosté a nechutné reportéry, kteří o vás píší.CHtěl bych osobně říct svúj názor takovému hovadu, který může napsat třeba ( těžkotonážní Eva Farná)kdo dal právo takovému člověku toto napsat.Není v nich trochu slušnosti
    • A co má napsat? Naše tyčka, štíhlá farná?? *1* *1*
    • Bez urážky, ale píše se Ewa... :3 není Češka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit