Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně štěstí a zdraví Ewo. *4*
  • milá ewo přeji ti všechno nejlepší k tvým zítřejším narozeninám hodně hudebních úspěchů hodně zdravíhodně lásky a at jsi tak hezká jako jsi ted mám tě moc rád a nesmírně si vážím toho co pro naši hudbu děláš a říkám máš hodně hezkých písničwk a myslím si že je zpíváš od srdce a tvoji posluchači si toho jistě všímají seš pro mně nejlepší česká zpěvačka a líbíš se mi
  • mirdaharant
    Pro Ewu můžete hlasovat na http://viscovim.blog.cz/1308/ceskoslovenska-hitparada-2
  • Eva Farná má skvělej styl a taky krásnej usmv skvělej spívá ma užasnou kapelu nejvíc se mi od ní líbí písnička maska a ticho a kdiz sem zjistila ze přijede jnam do Prachatic na Zlatou Stezku tak sem byla natčena musela sem bejt v první řade abych jí videla s blízka mela sem na sobe zelenou křiklavou mikinu a kdiz na me mrkala tak sem byla stastna a zavidím jí ze je slavna celebryta a ze je nadherna krasne spíva a kdiz rozdavala autogrami tak sem se jí chtela zeptat jesli přijede ešte nikdi do Prachatic chtela sem i autogram společnou fotku ale byla dlouha fronta a a taky jesli se jí u nas v Prachaticích líbilo tím chci proste říct ze se mi Ewa Farna líbí a byla bych moc štastna kdiby ešte nikdi přijela k nam do Prachatic konec
    *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Jsem rada ze Ewa Farna přišla do Prachatic na Zlatou Stezku *4* a že na mě mrkala v první řade měla sem na sobě zelenou křiklavou mikinu *4* *15* *1*
  • mirdaharant
    Hlasujte pro Ewu na http://viscovim.blog.cz/1307/1-dil
  • ewa je hodně talentovaná zpěvačka která může ještě hodně překvapit a taky si myslím že vůbec nemá žádné soukromí a souhlasím že je hodně mediálně sledovaná což je podle mně až moc velký tlak nani já ji mám rád protože je hezká a vůbec mi navadí že je původem polské národnosti samozřejmě ji sleduji hodně dlouho a podle mně jsou některé bulvární kuloáry nepravdivé zkrátka a řečeno bulvární deníky si někdy z osobností utahují aby byly atraktivní a to už je podle mnmě moc něvěřím nepravdivým věcem co si o ni myslí pokud ovšem tu zprávu oficiálně potvrdíajsi ewo super zpěvačka máš hezký písničky které se dají poslouchat *8* *11* *16*
  • Tynulka1544676
    Já mám upřímně Ewu ráda. Jen nechápu proč o ni v bulvárech pořád píší jak je obézní. Je to normální holka jak má být. Oni si budou furt stěžovat jednou, že je tlustá potom, že je zase moc hubená... Já bych bulvár zakázala akorát tak uráží lidi roznáší pomluvy, které nejsou někdy ani ověřené. Je pravda, že by se měla chovat dospěleji. Přeci jenom ji bude dvacet už je velká holka. Nechápu, ale proč ze sebe dělala v superstar "puberťačku". Její názory na písně byly ok, ale vystupování nic moc. Nejspíš si řekla budu v TV udělám ze sebe trapku. Hlavně při těch castingách jak se projevovala docela nevyzrále.
  • Eva je *12* *11* *10* *8* *6* *1* *16*
  • Eva je hezká,ale namyšlená.Chová se jako pubert´ačka.Zpívá hezky,ale měla se začít chovat dospěle.Někdy to se svou výstředností a chováním přehání.
    • nika1991
      neny namyšlená vubec......... myš *12* *12* *12* *12* *12* *12*
      • Ewa není vůbec namyšlená.Její koncerty jsou vždycky super.Akorát by se měla chovat přirozeně a nepokoušet se o nějakou velkou srandu,pak to přechází trochu v trapnost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit