Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ewa to umí nandat stějně mladým jako je ona. Pokud jste si přečetli nějaký rozhovor s ní, tak to má dobře srovnané.Berte ji z humorem.Je mladá a některými chybami se učí. Já osobně ji držím palce.
  • Slečno takhle reaguji pořad a Vámi nezaujatí lidé. Ubohost.

    Několikrát jsme sledovali v minulosti pořad "Superstar". Nyní jsem v rámci reklamy si dovolil přepnout s kanálu Primy na Superstár a okamžitě jsme přepínali opět na primu. Problém není v soutěžících, ale ve výběru porotkyně, která na pozici nedospěla. Je to velká škoda, že jste tam dali tuto "zpěvačku", která co výrok to ubohost sama. Velká škoda, takový to mívalo "grády" např. s paní Osvaldovou, nebo i jiným obsazením. Bohužel mi má inteligence neumožňuje sledovat tuhle díku, jak se ponižuje a klečí a nevím co ještě vyvádí. je nám ji líto, je to zavádějící ji tam do přímého přenosu nasazovat. Odeberte ji na finále. Potom se rádi podíváme a přepošleme kvalitním zpěvákům i hlasy, do té doby je to stupidní nesmysl s porotkyní , která má IQ houpacích koníků. Velmi hloupá žena s nechutně trapným sexuálním harašením spojeno s představením v přímých přenosech. To není lidské co předvádí.
  • omlouvám se ale vůbec se me nelíbíte *6* *7* *9* *10*
  • Je vidět, že Superstar Ewu opravdu proslavila, ale je mi líti, že takhle kriticky a s urážkami. Ewa je skvělá!
    • kiss.miss
      V první větě s tebou souhlasím. Opravdu superstar proslavila, ale asi tím nejnegativnějším způsobem. Tvůj názor ti neberu, ale ta kritika je na ní málo. Spíš by zasloužila pár facek.
      • nevím co proti ním máš..Jo nelíbí se ti..tak ji nech bejt..a všímej si svýho..nikoho nezajmají ty tvý podělaný hnusný hloupí komentáře!'!!!!
        • Já souhlasím s Michell.
          Jinak Romulko..vážně nikoho??? No nekecej a že tebe to nutí k reakci.:DD Jaj přehnaný fanatiky jako ty miluji..k sežrání :D muhahahaha
        • Ty též nikoho nezajímáš tak si drž pec..:D
  • V poslední době je celá nějaká "oteklá" ! *15* Ztratil se jí pas,i nohy
    má silné..
  • Evičko nejenom, že umíte moc krásně zpívat, ale umíte si velmi hezky vyjadřovat. Co jste vstoupila jako porotce do superstar, jste určitě získala mnohem větší sympatie. A nikdy jsem lepší porotkyni v superstar neviděla. I když Martička byla taky fajn. Jen ti moderátoři nemají šťávu...Leoš s Tinou u těch jsme se všichni i strašně moc pobavili, jsou bezkonkurenční. Nenechte se odradit závistivci. Protože co jste ve svém věku dokázala je obdivuhodné, to nic jiného než závist nemůže být.
    Hana 35 let.
    • kiss.miss
      Já jí nezávidím, obzvláště to, že si nesekala dosti antifanoušků svým ubohým a dosti urážejícím chováním.
      Určitě milá Hanko vám nemůže být 35 let, protože rozumný dospělý člověk, by tohle chování neschvaloval.
      Hodně lidí mělo Ewu, před nástupem do poroty v Superstar rádi a ted? By po ní házeli kamení...To má být jako závist?
  • no ani naní nemám slov nikdy sem ji neměla ráda a co je v superstár tak jí už uplně nesnášim vždycky sem se na superstár koukala ale co tam je ona tak na to račí nekoukam no je to prostě namyšlená k.a.a která se předvádí a v superstár nebo co dělat
    • ŽE JO já si to taky myslim *3*
  • Sexy Kozy!!!
  • Ivetaplacha
    Mě by moc zajímalo jestli by jste tohle co tu píšete řekly Ewě do očí.
    Já osobně si myslím že by nikdo zvás na to neměl nikdo odvahu.
    Ewa je skvěláa *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *3* *3*
    • To je pravda, nikdo by si nedovolil se vůbec zamračit, natož aby jí řekli takové urážky
      • Tak to mě neznáš.:D
    • ewo vis ja te nemam rada hrajes si na neco čim vubec nejses.
      co si o sobe myslis .... myslim ze vsichni ostatni by meli souhlasit a o superster uz ani nemluvim. jak tam mohli dat tak mladou nezkusenou holku!!!!!!!!!!!
    • Já souhlasím s Anonymem. Nevím, proč bych se měla bát říct jí, co si myslím. Myslíš, že se z takové rádo by celebrity po.... strachy? Proč? P
      • kiss.miss
        Asi tak, když se ona nebojí "upřímná" proč bych se z ní měla po**at strachy? Řekla bych jí to s pěkně od plic. A to co bych jí řekla, by si za klobouk nedala.
  • Ewa Farná hezky zpívá, ale to je asi tak vše,neumí se chovat, její projevy, co by porotce v Superstár působí spíše pubertálně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit