Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj všichni nesmíte mi mít za zlé co teďka napíšu. Ewa je prostě strašná a nemám ji vůbec ráda . A je mi jedno ,že se vám to nelíbí ,ale je to pravda a to ještě jak se chová v Superstar tak to je vrchol .
    Podle mě je ****!!! *1*
  • podle me je ewa farna hrozne panovacna .ja te nesnasim ewo!!!!
  • Ahoj Ewo.Jsem tvoje největší fanynka a strašně tě obdivuji protože máš pěkný hlas jsi prostě krutopřísně dobrá.Adél *3*
  • Ewa se dává cestou která nikam bohůžel nevede a akorát ji tam bude čekat velká propast..její chování v Superstar je na ůrovni 10tiletého fagana..takle že se ona baví ? fakt ubohost..!! *16* měla byse nad sebou zamyslet ..aby nebylo pozdě..!! velmi mě sklamala..!! a spletla sem se vní...!
    • Souhlasím s tebou.!!! *1* *3* *4* *5*
  • Jako podle me se Ewa hodne predvadi ja davam prostor lepsim zpevackam napr.:Selena Gomez!!!Ale nic proti Ewe. *3* *1* *4* *5*
  • Klarita14
    ja si myslim že Ewa je takova odvazna a neboji se na rovinu rict co si mysli ... Asi kdyz prisla do superstar tak sla si podle sveho scenare... ale nekdy si myslim ze to trochu prehani .... rikam jenom svuj nazor ale jinak ji mam rada ....ma dobry pisnicky a obdivuju ji jak ztiha skolu . jak jezdi z Polska do Prahy ...
  • ewo si jednička ktera si byla už ve 13letech *4*
  • http://www.facebook.com/pages/I-Love-One-Direction-Little-Mix-and-Justin-Bieber/156484621182851 *3* *3*
  • Ewo pro mě si asi 5let zpátky byla moc dobrou zpěvačkou ale teď jsem tě měla ráda do chvíle něž si přišla do superstar jo někdy to moc přeháníš ale někdy ani ne ale musíš se víc krotit sorry ale teď od tebe nevim co čekat já si myslim že kdybys nešla do superstar tak tvoje popularita zůstane na stejném místě ale když si šla do superstar tak tvoje popularita myslim klesla dolů(o dost)sorry ale pro mě už nejsi vzorem promě jsou vzory např. Celeste Buckingham atd. ale ty ne sorry... hodně si mě zklamala....
    • Fuj Celeste Buckingham
  • Tak to,co předvádí v SuperStar je moc.Ze začátku její kariéry jsem ji měla moc ráda,líbily se mi její písničky a koncert byl taky fajn.Ale teď už fanynka nejsem a nikdy nebudu.Umí jenom ponižovat a urážet.Zajímalo by mně,jak by na ponižování od ostatních reagovala ona (třeba že by se na koncertě všichni otočili zády).To by asi nebylo příjemné,že???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit