Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta holka je děsně nedospělá...měla by se vzpamatovat a uvědomit si, že to jak se chová lidi odrazuje...je to už trapné a to hodně!!!!
    • Nesnáším stupidní pořady typu SUPERSTAR adt. Jednou, asi omylem, jsem zahlédla, jak se tahle nedospělá, namyšlená rychlokvaška nadavovala nad vystoupením nějakého soutěžícího. Dobře, je to soutěž pro všechny a mají tudíž podle pravidel možnost se ukázat. Jsou tu samozřejmě extrémy, ale.... pokud už se dostane soutěžící dál, měla by se tato husička alespoň snažit chovat profesionálně a kultivovaně. I když postrádám logiku, jak může v porotě hodnotit někdo, kdo sám zkušeností asi moc nemá. Také vylezla z nějaké soutěže a bude pohrdat těmi, co to chtějí zkusit??? Měla by se zamyslet, ale tím v hlavě...
  • Nechte ji byt. Já jsem v jejim veku byla taky strelena a umi me rozesmat. Lepsi jak kdyby tam sedel nejakej suchar!!
  • Nerad pomlouvám ale to její chování je fakt otřesné.
    • Já bych řekla, že ani ne. Jak ona sama řekla, má před sebou možná poslední puberťácký rok a tak chce své emoce dávat znát. Některý její reakce v superstar mi přišli přehnané, ale to nemá nic společného s jejím chováním mimo kamery.
      • Já bych si stebou dovolila nesouhlasit. Myslím, že puberťák se nerovná trapný idiot, hulvát ano, omlouvám se za tem výraz, ale prostě totální kr.tén. Znám spousty puberťáků, ale aspoň špetka soudnosti se u nich dá vystopovat. U Ewy ne. Však uvidíte za rok, jestli nebude ještě trapnější. *5*
  • Upřímně, Ewu jsem považovala za velmi inteligentní dívku, bez ohledu na její věk měla dospělé a inteligentní názory, ale to, co předvádí v Superstar, je vrchol. Sláva ji asi vlezla na mozek. Možná by si měla vzpomenout na svoje začátky, kdy byla ještě na startu. Nebo ji asi klesá popularita a potřebuje se zviditelnit. V tom případě nechápu, proč to dělá tímhle ubohým a trapným způsobem. Připadá mi ale, že arogantní tam jsou všichni (nejvíc Habera) a neuvědomují si, že by měli šetřit s těmi sprostými výrazy, když se na tu soutěž dívají i malé děti. Nedokážou pochopit, že ty jejich uštěpačné a někdy až urážlivé poznámky mohou soutěžícím dost ublížit. I když ten dotyčný zpívat neumí, jde to říct jemněji. No ale bohužel o té peprnosti to je, slušnost nikoho nezajímá a nikdo by to nesledoval. Chápu. Právě proto na to nekoukám. Jediný člověk, který byl v porotě na úrovni, byla podle mě paní Osvaldová. Upřímně řekla člověku, co si myslí a zbytečně ho neponižovala. Měla by tam být spíš ona místo Farné.
    • V Superstar není nikdo sprostý, no tak je tam trochu sranda a vy všichni z toho děláte strašnej průšvih, hlavně kvůli Ewě, od té doby co je v Super star si na ní každý vylívá vztek, nevidím důvod, každý jsme jiný, něčím zajímavý, za něco si třeba můžeme připadat trapní, ale takhle že všeho vznikaj jenom hádky a co? Co vám Ewa udělala tak špatnýho, nikdo neodpoví, maximálně takhle: ,,Je trapná" Tak si to myslete, ale pro mě jste trapní vi pomluvači jedni mizerní a posraní!!!
      • To co se děje v superstar nazýváš trocha srandy? No to si snad děláš srandu teď a nebo máš ubohý smysl pro humor.
        Možná by ses mohla apoň trochu zamyslet nad názory, které tady o Ewě čteš, jen malilinko, jestli na tom přece jen není troška pravdy. Jen trošička. *4*
        • Ne vůbec si nedělám srandu a vtipy a srandu miluju, nenávidím nudný lidi...
  • evina se frajeři
  • No, já jsem ji ráda neměla, vždyť to bylo jsané už dávno, co je to za člověka. V superstár se to jen potvrdilo. Ji nikdo pmlouvat nemusí, stačí se podívat jak se chová. Ona se usvědčí sama. *3*
  • mel jsem ji rad ale hrozne m

    e prekvapilo jeji chovani v Superstar jjestli se na sebe snazi upozornit tak zvolila opravdu dost blby zpusob.Je neuveritelne trapna at si pusti zaznam a koukne se na sebe .
    • Přesně tak... souhlasím
  • mluvite ne pravnu eva neu mi hezky zpivat
  • ahoj ewo já jsem tvoje nej nej nej faninka a chci abys s to ho new yorku přiletěla živá tvoje nej nej nej nej nej nej fanynka klárka *4*
  • Její pěveckou kariéru ponechme stranou, mně se spíše nelíbí jako člověk. V rozhovorech v časopisech se prezentuje jako křesťan-evangelického vyznání, dokonce se kvůli ní obrátil na víru jeden její fanoušek (začal číst Bibli), ale v jejím projevu v porotě Superstar její "křesťanská láska" opravdu vidět není. Nepíše se náhodou v Bibli: "Před nikým se neponižuj a před nikým se nepovyšuj??? Kdo ví, jak se potom chová v osobním životě? Není to náhodou pokrytectví?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit