Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ewa je pěkná
  • mysli si o sobe vic nez je a to je dost ubohy
  • Tohle je neuvěřitelně trapný člověk. Je uměla, ve skutečnosti ošklivá a falešná. Na živo zpívá písničky níže položené, než jsou napsány. Její "obrovský NOVÝ hit" měls mě vůbec rád, který je jak říká "JEJÍ píseň", na kterém prý sama spolupracovala, vůbec není její!! Již dříve tuhle píseň byla nazpívána v zahraničí ;). Tak hrozně se snaží být modlí, až je hvězdou naprostého nevkusu! Je to jednoduchá a obyčejná holka.. Na tom by ale přeci nic nebylo, jen kdyby to přiznala. Její hlavní role je celý její život, pořád si jen na něco hraje. Dokud byla normální, přirozená alespoň dle možností v práci přirozená, dalo se na ni dívat.. Teď?.. Myslí si, jak dokonalá, krásná a úspěšná je. Možná vy stačilo jen otevřít očka EVičko! ;)
  • Ewa Farná je nejlepši zpěvačka na světě..................... *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Carmen.ka,hele a ty by si to snad zaspivala lip?protoze Ewa má svoje fanoušky jako mě a těm se její hudba líbí takže jestli nejsi její fanda, tak si ji kritizuj někde doma ano a ne přes tidle stránky a vůbec přes internet. jasný?
  • Polka a jak se tady proslavila, to j talent, oblibu má samozřejmě velkou!
  • no joo no ty naše české hvězdy :DDDDD* jsou o ničem :DDD* si musíte zajet do Ameriky atd.. :D aby jste si mohly poslechnout opravdové zpěváky :D :D :D
  • a ta si říká zpěvačka BOŽE :D!! nic proti níí ale jak v tom slavíku zpívala od ADELE skyfall to byla hrůza tam fakt dokázala že neumí vůbec zpívat :D :D :D
    • magdalena.korodiova
      *16* *16* *16*
    • ty taky nejsi dokonalá takže....
      • ano...možná neni dokonalá, protože nikdo není dokonalý...ale alespoň se necpe do věcí, který neumí....a ano...přesně mám na mysli tu pindu a její rádoby zpěv :))
  • evo dříve jsem tě milovala a poslouchala tvoje písničky ale ted radši nekomentovat
    • :DDDDDDDDDDD*Jsem ještě si neposlechla zpěvačku která neumí vůbec ale vůbec zpívat! :DxD*
  • Máte rádi Ewu, podívejte se na můj blog
    http://markeet123.blog.cz/
    a hlsujte v mojí anketě na
    http://markeet123.blog.cz/1211/nejkrasnejsi-bzlute-saty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit