Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ,já ji moc nemusím a taky si myslím, že až tak dobrá zpěvačka není, docela by mě zajímalo, jak ji a kdo tak zpopularizoval a taky za co nebo za kolik, že je už od dětského věku braná jako popová hvězda.
  • Myslim si že by Ewa Farna měla jít do polska a tam zpívat, tam se živit, a taky tam už zůstat . Nevim proč má potřebu pořád nám cpát že je polka a že jsou poláci prostě něco víc. Ale hlavně že svou kariéru vybudoval v čechách............. Češi čechům !!!!!
  • Myslím, že Evča má skělý hlas a dobrou hudbu, ale taky si myslím, že to v té SuperStar dost přehání. Doporučila bych nepřehánět to s nadšením ani se znechucením - Ewa (i ostatní) by se mohla zamyslet nad tím, jak je asi těm lidem, které v televizi před celým československem tak hnusně poníží, protože někteří lidé nemůžou za to, že hudební sluch prostě nemají a když se už tím hrozným zpěvem někdo ztrapní, nemusí ho porota ještě dorazit. jsou lidé kteří nad tí mávnou rukou, lidé kteří budou nadávat, ale i lidé, kterých se to hluboce dotkne a můžou mít celožitovní trauma ;)
  • Ewo,zřejmě si myslíš jak seš cool nebo tak něco,že se všichni v neděli večer válej u televize smíchy jak seš vtipná.Si fakt hrozná mohla bys brát nějaký ohledy na ty lidi co je ponižuješ.Nejsi ani cool jsi ubohá a arogantní blbka.Myslim že žádne režisér není tak pitomej aby tě obsadil do příští superstrar,protože od tý doby co seš tam ty tak sledovanost prudce klesla.Tak se vzpamatuj!
    Tvoje NEfanynka
    Enysek
  • souhlasim tak se chová jako člověk užívá si to vyste trapný že nechápete zábavu
    • Salvatorkaa
      Přesně, je rozdíl mezi zábavou a ubohostí! Myslíš jako že když tam příjde někdo zaspívat, tak se legrace že se otočí zády?! Tomu se říká ubohost!
    • Zábava a ubohost jsou dvě rozdílné věci, ale to ty asi nepochopíš...
  • Farna si nejspíš myslí, že negativní reklama je taky reklama a zařadila se k takovým ubohym trapkám jako Hanychová a Štiková. A my, co sem píšeme své názory, byť negativní, jí v tom jen utvrzujeme.
  • Souhlasím s LAUROU, alespoň je v Superstar nějaká zábava! *3*
    • Jo to k tomu prostě patří, hlavně při castingu, já bych se třeba při tom nudila kdyby tam nebyla sranda
      • Nejsi ty trochu retardovaná, když ti něco takového připadá jako sranda? Měla bys jít na vyšetřeni. *16* *16*
        • Nech si ty blbí starý kecy, to fakt nejsem, ale ty jo, protože takhle hrozný urážky používají jenom namachrovaní vyjebaní kokkoti, co znají jenom rock a kouření marihuany, ty prostě píšeš hovadiny z nudy
          • Zato vím, že blbý kecy se píše s tvrdým y, inteligente. *3* *3* Ovšem co jiného od tebe čekat, že jo. *4* *5* *5*
            • Když jsem na někoho naštvaná, je mi jedno co píšu, ale to ti může být jedno, z češtiny mám vždycky jedničku a to jsem v 5. třídě!!!!
  • No, když už se tu opět smazalo pár příspěvků, tak jen podotýkám, že sice nechápu, proč to kdo dělá, jestli se mu Evina tak strašně líbí nebo co. Ale nic to nemění na faktu, že je to jen ubohá trapka, která předvádí, jak nemá mozek v hlavě. *11* *11* To, co je vidět s v superstar je opravdu k poblití *11* , tak sledovanost toho poředu podle toho vypadá. *10* *10*
    • Teda je mi velmi líto že musím napsat o slečně Fárné že jsem se vní velmi ,ale opravdu velmi sklamala.Nechápu proč má chování, jak noční pracovnice a to velmi hrubého zrna.Místo aby zrála jako víno ,tak se ukazuje v takovém světle, že nechápu, jak může taková děva vystupovat v porotě a rozhodovat o jiném člověku.Slečno Farná jděte .....kazíte to všem,jak mohou dávat odměnu člověku za špatnou práci?Jste hulvátská a nevychovaná prostě FRACEK.....
      • To nemusíš psát, že tě zklamala, mě třeba ne, naopak, mě pobavila. Je pořád úžasná, nevidím v ní problém, protože když je někdo chytrej a ještě k tomu slušnej, hezkej a vtipnej, tak se s ním nikdo nenudí a je v tom případě atraktivní a temperamentní, i kdejaký kluk by ji chtěl
        • Hezkej? Ewa je hezká????
        • Leda idiot, to ti řeknu. A ty by sis měla jít radši hrát s panenkama, tvé názory tomu odpovidají, holčičko!!! *7* *7* *4*
          • Já s panenkama? Hele klidně, ale nejdřív musím vyřídit tyhle protivné sprosté komentáře, ale potom ti splním tvé přání
  • <3
  • Ewa je jeste moc mlada a je to komediantka.Lide co pracuji v mediich jsou vsichni svym zpusobem komedianti.Ewa jeste nerozezna hranici vkusu a nevkusu.Myslim ze se chce podobat Lucii Bile ale nejak se ji ti nedari.Mela by opravdu pribrzdit.Chce se libit a predvadet jaky je zivel ale ja ji to moc neverim.Je to divadylko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit