Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaela.kralova.5095
    Eva je krá** *3*
    • ty jsi krá**
    • ty seš větší
  • Ewa je dobrá spěvačka nic pro ti ní nemám *3*
    • kiss.miss
      Tak to ti můžu závidět, protože já proti ní mám hned několik věcí.
  • ahoj Ewa Farna je super zpívá krásně a je sama krásná.
    já ji fandím.
    *15* *15* *15* *15*
  • Ewa Farna pochází ze stejné obce jako já,tak ji budu mít rád pořád,ať je jaká je.V SuperStar byla místy trochu trapná.Bude lepší,když se bude chovat tak,jako dřív a nebude zkoušet něco nového,její původní humor byl super,ale se SuperStar se hodně změnila,to co tam předváděla,bylo už moc,i když jsem její velký fanoušek.Ještě by mohla mít víc koncertů u nás v Česku,hlavně na Třinecku,docela mi vadí,že koncertuje jenom v Polsku
  • to me pobavilo prej ewa ukazala podstavec jak z národního *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • http://www.extra.cz/superstar-co-jste-v-televizi-nevideli-ewa-farna-se-otocila-zady-a-ukazala-podstavec-jak-z-narodniho-divadla#utm_source=facebook.com&utm_medium=odkaz&utm_campaign=ex03
  • Hele já nechápu co máte proti Evě..Když se vám nelíbí tak ji nechte být..Každy je takový jaký je..Jako nechápu vás!! :( Já ji mám ráda a kdybych mohla ráda bych se s ní i setkala..! Jen umíte pomlouvat.!! Ewa je moc dobrá zpěvačka.Třeba se změnila,ale nic nemění na tom jaká je..Ewu mám ráda, tak toho nechte laskavě být.!!
    • To je sice hezký, ale každý má právo vyjádřit svůj názor. Neříkám, když někdo sprostě nadává, to se mi taky nelíbí, ale každý může říct, co si o ní myslí. Od toho je ta diskuse.
      P.S. Já zase nechápu, co na ní vidíš.
  • Měla jsem jí ráda, ale teď už nemám. Nehorázně se změnila. Vyrostla z ní hrozná ..... no, to je jedno. Viděla jsem sestřih Evy v castingu Superstar a zhrozila jsem se. Myslí si jak bůh ví není dobrá a zajímavá ale je trapná, trapná, trapná!
    • maš apsolutni pravdu souhlasim s tebou
  • Ewu nemám ráda, nejenže se mi nelíbí její zpět, ale bohužel jsem nakoukla na pár minutek na Superstar, nebo co to běží, a Ewa je trapná, trapná, trapná. Omluvou jí není její věk, když chce být mediálně známá, ať se podle toho chová. Na takovou nánu nevím, kdo je zvědavý. Pár blb.k jistě ano, pro zbytek národa bohužel.
    • Souhlasím. Ale ted jsem nefanoušek. *1* *1*
  • ewo jako ty ses tedka hodne zmenila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ses trapna
  • Eva má postavu jako hodně mladých holek. Vypadá líp, než některé holky které váží 40kg i s postelí. Nedívejte se na postavy, ale jak to sluší holkam s kilami i bez kil.
    • kiss.miss
      Tak to si zabila:DDD 40kg i s postelí.:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit