Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klobouk dolu...

    Ahoj Ewi, musim ti rici, ze kdyz jsem slysel poprve pisen v radiu, nevim, jak se presne jmenuje-ale v textu je "noci bile jak z aksamitu..."-tak jsem byl velice prekvapen, protoze jsem podle hlasu vubec nepoznal, kdo to zpiva, a jednak se mi hrozne libil tvoje barva hlasu, presvedcivost, s jakou pokladas jednotliva slova, silny pocit prozitku za textem...a hudba skvele zahrana a napsana...no proste neco,co normalne v radiu neni slyset. Diky. Preji hodne uspechu a hlavne pokory, abys zustala stale stejna. Honza /bubenik z Prahy/
  • piko

    hej lidi, ona je jako fakt z Třince? pyty odepište rychle a musí to byt na 100%!!!
  • *14*
  • Super

    je fakt sqelá už se těším na její CD je ůžo *3* *3*
  • celkem ujde! na svůj věk má dobrej hlas!!
  • NEJ!!

    Je to super zpěvačka!!!!!!!!!!! www.ewa-farna.wz.cz
  • Ewa je naděje

    Milá Ewo!Jestliže si tuto zprávu jednou přečteš tak budu hrozně moc ráda.Začala jsem ti fandit jakmile ses objevila v časopise Bravo.Říkala jsem si konečně nějaká zpěvačka,která vypadá originálně a chová se tak.Když jsem tě však slyšela zpívat tak to byla teda bomba *3* Mě je taky 13 chodím zpívat do sboru ale tobě nesahám ani po malíček.Tvoje CD Měls mě vůbec rád jsem dostala k Vánocům neustále ho posluchám(bojím se aby šlo ještě pustit,protože ho mám v magneťáku fakt už asi po 100 *15*.Takže bych ti chtěla poděkovat mocinky *4* *3* *3*
  • EWA FARNÁ

    Ewo,
    tvoje písničky jsou pěkné a doufám,že budeš pokračovat.Hodně jsi toho dokázala tak toho využij!!!! *1* *15* *4*
  • Ewa je super

    Ewa je super zpěvačka kam se hrabe Langerova *4*
  • Asi ste se spletli

    Nezdá se mi že by bylo FarnÁ ale mám takový pocit že to má být Ewa Farna *1* *15*
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.MOC SE MI LÍBÍ TVÁ PÍSEN (MĚLS MĚ VŮBEC RÁD) HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A DALŠÍ PÍSNĚ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
  • "Pět minut"

    Teď si užije svých pět minut slávy, ale za půl roku si nikdo na ni nevzpomene.
  • Super

    nejhesci holcina co sem kdy videl mocik mocik moc..... rady bych ji poznal bliššš *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit