Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bomba

    No já se díval na všechny její fotky a musím říci jednu věc. Ewa je naprosto luxusní kočenka.....krásná v obličeji, perfektní ženská postava, pěkná pleť....velice rád bych se stal jejím učitelem lásky....s ní bych chtěl zkusit úplně všechno a to říkám zcela otevřeně.... *14* *14* *14*
  • ewa je dobra

    ahoj ewo.to co rikaji ostatni je hnusny.ja ti verim,ze to s hudbou do tahnes do konce.ja ti prpste verim.a moc a moc bych se s tebou chtela setkat.bylo by to mozne.dik,tvoje nejvetsi faninka.,paja. *3* *1*
  • no

    ale musí se nechat to že ona prorazila sama a ne jak nějaký bende nebo zonyga x factorem nebo superstar *3*
  • no

    ewa není někdo je to normalní holka co umí zpívat a má štěstí každý má v něčem talent ale hold zpěv je dneska asi to nejlepši abys prorazil jinak v ní nevidím nic extra kromě toho že umí zpívat de ji to třeba ten synek od bíle má štěstí v tom že jeho matka je lucie bílá a má plno peněz a může mít všechno co chce když si žije v baraku za 25 melounu a vozi se v mercedesu potom si ho každý všímá a do budoucna to ma už jistý *3*
  • no

    hold ma štěstí holka ja ji to přeju hold ja mam několik poháru z motokár a taky si mě nikdo nevšiml a nevšimne dnes kdo umí zpívat tak to má nejlepší ,ale farna zpívat umí *3* *1*
  • jde to

    no mohla by trosku zhubnout na zadecku a na bokách.A mela by prestat nosit ty vesticky ty skrivají prsa(ktere ona nema velke),sice zvirazní pas(jeji pas je tak akorat ale spis stihli)ale na bokách ji to dela baculatejsi a navic ji ty vesty neslusi.Coz asi slusi jen vyhublim anorexickám a blondynam *1*
    • Re: jde to

      ti delas srandu? ty ji tady budes jeste rozkazovat co si ma brat na sebe?? co si myslis!? a navic v nekterych pripadech ji oblekaji jeji stylisti a tak! *13* a navic i kdyby se voblikala sama tak onama svuj styl a nemusi poslouchat nakyho chytryho frajirka! to by me zajimalo co nosis ty
  • rades

    Silvestr 2008 na primě

    Ahojky Ewičko! Včera jsem se díval chvílu na primu a ta Tvoje nová písnička o klukách je moc pěkná! Rytmická, melodická, prostě se k Tobě hodí! A moc Ti to slušelo! Ta ofina je úplně super! Miluju holky s ofinou! Je to strašně sexy! *3* Klidně bych byl Tvým manažerem! Papa.
  • austin16

    Ewa

    Na vaclavku byla super skoda ze pristi rok tam nebude *9*
    • sharpay1995

      Re: Ewa

      Ale fakt proč tam nebude????? *8* *9* *9*
    • Re: Ewa

      jako prvnak sem mnela ewu nejradsi *14*tet se o spevacky moc nezajimam *5* ale ewa jeste jde *4* ewo neco me napis *4* nato ze ti je 15 *3* tak ti todocela jde *15* decka z moji tridy te miluji *14* *4*
    • Re: Ewa

      a proc tam nebude??? pls odpovez
      • austin16

        Re: Re: Ewa

        Pry jde pristi rok slavit silvestr s kamosema *8*
  • nika1979

    anti

    tise vrad do školky ja to respektuji
    co už stebou a ostatnima nadělam
    me hodnoceni zni tak
    1112222+12555hodnoceni
    145832541+12564hodnoceni
    1256588+126547 hodnoceni *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • chandlar

    chandlar

    *3* víte měla jsem ewu ráda ale líbilo se mi chvíly to její první cd *9*

    *5* víte nechci nikoho urazit ale z druhýho cd se mi líbila jen píseň ticho
    ostatní HRŮŮŮZA!!!! *10*
    • Re: chandlar

      to neni vubec pravda! vis co by me zajimalo ? co se ti jako na tech pisnickach muze nelibit *13* *9*
    • Re: chandlar

      taky se mi zdá,že to 1.album měla lepší
      • Re: Re: chandlar

        nejsi divnej vr???? vzdyt to jeji prvni cd bylo jen tak jakoby na "rozjezd" ! bylo to takovy strasne detinsky a to druhy bylo upa best!!! asi si si jeji druhe cd poradne neposlechl!!!!*14* promin hlavne se moc neurazej
        • Re: Re: Re: chandlar

          Ale většinou se mi líbí spíš ty polské verze jejich písní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit