Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkná holka a dobrá zpěvačka

    Ewa je pěkná holka a dobrá zpěvačka *3*
  • i-hate-you

    Dobrej hlas ale..!

    Musím uznat že Ewa má super hlas ale mohla by mít třeba lepší texty písniček. Ty její nynější mě vůbec nebaví. Líbí se mi od ní jen dvě písničky. Je mi docela lhostejná....
  • PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

    ahoj lidisky! sice sem tohle uz psala ale BYLA BYCH RADA
    abyste si tohle tedka PRECETLI VSICHNI PROTOZE JE TO MUJ NAZOR a ja bych byla rada abyste ho znali! kdyz ewu nekdo nekdy videl a zdala se mu namyslena tak muze za prvy vubec nevedet co je namyslenost!! a za druhy i kdyby byla namyslena tak je to zpevacka takze se predevsim hodnoti jak zpiva a ne chovani! kdyz nekdo o nejake slavne osobnosti rekne ze je to jeho oblibeny herec, zpevak atd. tak vetsinou mylsi jak zpiva a jak hraje a ne jak se chova!proste to je logicky kdyz je to zpevacka tak se hodnoti predevsim zpev a ne chovani a navic ja si stejne na 90% mxslim ze namyslena neni protoze vy vsichni anti nectete o ni moc rozhovoru a nedivate se na ni na tv takze moc neznate jeji chovani takze ji proste nemuzete soudit. ona se podle me v kazdem rozhovoru chova uplne normalne! a taky bych rada pokud si toto prectete abyste mi odepsali jak by ste vy definovali namyslenost a samozrejme vas nazor dik a cau!!! *4*
    • verunka100

      Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

      Ahoj.Já s tebou naprosto souhlasím.A Ewa je úplně normální puberťačka(až na to že je slavná).A taky chápu že někdo Ewu nemá rád,ale nemusí tu o ní psát jaká je to pi**. *13*
      • nika1979

        Re: Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

        to souhlasim *14* *14*
    • Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

      já bych řekla ,že ewa farna je fajn a velmi dobrá zpěvačka vše o ní si lepím do sešitku už byla v kroměříži a zpívala tam tam sem si kupila její CD *3*
      • Re: Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

        to ona často vystupuje poblíž,ale vždy to prošvihnu *9*
    • ellain

      Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

      Ahoj odpovídám na přídpěvek nechcu aby sis o mě myslela že jsem nějaká zlá že tady pomlouvám ewu ale promin mě se opravdu nelíbí!!!!!A to je můj názor....!!!!!!Víš ewa je zvláštní osoba tím že se chovááá...jak je v poho tak tíím je čím dál tím víííc nymyšlenějšíí..!! Viděla jsem ji na koncertu..!! Ve zpívání jí nebylo rozumět a navííc do mikrofonu dýchala..!! ale to chápu přece jenom tancuje tam atd.!! ale před koncertem vyšla a jeviště a začala se tam předvádět...Stejně mi nevěřííš já víím ani ti tvůj názor neberu...ale musela bys to vidět možná bys pak uvěřila!!!!!!! *4* *9* *9*
      • Re: Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

        jj přesně,mám stejnej názor jako ty! a darís nechápu...a nevim co tu píše vždyt tamto můj názor byl taky ale ona mi tu píše nějaký BLBOSTI a přitom tady jsi napsala že tu chceš náš názor takže si to ujasni co vlastně po nás chceš.. *4*
        • Re: Re: Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

          nepamatuju se kdo si ale s jejim nazorem souhlasim protoze se mi libi a ja s tim proste souhlasim a s tvim nazorem nesouhlasim protoze se mi nelibi *14* neni tak tezky to pochopit
      • Re: Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

        ty si o me myslis ze mam svuj nazor a vsechny co maj jinej odsuzuju? trak omyl ja sem chtela aby ten kdo si to precte vyjadril jaky on na to ma nazor a tys to udelala takze v poho a navic se mi tvuj nazor moc libi! teda az na to ze rikas ze ji nemas rada *9*
    • Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

      mno...já jsem ji na vlastní oči viděla na školním výletě v mor. krasu
      abych pravdu řekla tak jsem ji nepoznala je uplně jiná v realu a upe jiná nalíčená...nemohu soudit jestli je taková nebo maková...mě se zdá normální, ale ještě jednou...nevim
    • nika1979

      Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

      tak už jsem si to přečetla.............. ja o ewě farné vim všechno já čtu lepim jsi jí do zešita............. koukam tv . tak vim mam snad oči aj brile *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • nika1979

        Re: Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

        ja snad daris . očem pišu. viš.......
        nikulka........................................................čist umim ewa farna není namišlena.. to je muj nazor. *14* *14* *14* *14* tak to pohop. už, ano§§§§§§§§§§§§§§§§ darís *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

          ne nepochopim!! staci??! a nevopruzuj me furt! a vubec tady ta diskuze je o ewe ne aby se tady dve dementky hadaly!!! *14*
      • Re: Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

        ted uz ten komentar chapu jak to pises ale ted pro zmenu rikam ze je to blbost protoze nemuzes rikat ze o ewe vis vsecko ses snad jeji sestra nebo mama nebo nej kamoska? ne tak bud sticha a nerikej zase uplny voloviny nevis o ni treba takovyty holcici tajnosti a tak tak neprehanej
        • Re: Re: Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

          a ani ty nemuzes vedet jestli je namyslena niko tak zdar a priste si rozmejslej co napises. darís *14*
          • Re: Re: Re: Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

            no jo ale ja rikam ze si myslim ze neni namyslena ja rozhodne nerikam to co ty ze o ni vim vsecko takze ty si radsi nejdriv rozmyslki co budes psat a neodepisuj mi furt takovy blaboly
            • nika1979

              Re: Re: Re: Re: Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

              ja neepiši. blaboli. jo darís. nikulka. *14* *14* *14*
      • Re: Re: PROSÍM PŘEČTĚTE A ODEPIŠTE

        budu se na ni muset někdy podívat,vystupuje poblíž často,ale jsem na to přišel vždy,až bylo po tom,tak pokud mi to někdy vyjde,tak zjistím,jestli je opravdu tak strašně zlá,jak o ní tady hodně lidí tvrdí
  • Závist

    Vždyť je to jednoduché co proti ní mají. Pokud se někomu nelíbí nečí muzika a image tak se mu vyhýbá. Pokud má někdo 130cm, 90kg, opačné pohlaví si na něj ukazuje a mindráky si léčí, když píše urážejcí příspěvky ( v čase kterej by měl strávit spíš během či cvičením ). Já osobně Ewin styl nemusim, ale stejně tak musim chtě nechtě uznat, že z ní roste krásná, úspěšná zpěvačka, která má ten hlas opravdu obdivuhodný. Lidé kteří tohle neuznají spadají do kategorie, kterou jsem popsal...nemusí se vám to líbit, ale nemusí to být přeci špatné....
    • sharpay1995

      Re: Závist

      Já myslím že máš naprostou pravdu!!! Až na to že já má ewu ráda, jinak s tím naprosto souhlasím!!!
  • wallace

    ewa

    Ewa je prostě v pohodě holka nevím co proti ní většina má
  • ewa

    ewa je ta nej a to noví cédo je fakt husty *1* *1* *1* *1* *3* *14* *14* *14*
  • wendy92

    help

    Nevíte pls někdo kdy bude Ewa v TV v ošklivce?? psali už minulý pondělí a to tam nebyla, toto pondělí tam byla ale jen 1,2 minuty a říkala něco o vystoupení. Nevíte teda kdy vystoupí? (jestli teda vystoupí..)??? *9* *9*
    • nika1979

      Re: help

      to bilo tohle ponděli koukala zpivala...... všichni herci . bili v udivu protože ewa farna nejjjjjjjj. zbožnuji jako ty *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      nika *14*
  • katyka

    mno...

    ja si myslim ze ewa farna a miley cyrus so obe uzesne.....ewa zpiva jinak jak miley a miley t osame obe ale zpivaji stejne krasne......a demi lovato je stejne na zacatku ale i tak si myslim ze to dotahne dal a oreju ji to i ewě a miley preju aby se jim darilo dobre *4*
  • Neviem co riesite

    Neviem co tu setci riesite.Je pravda ze kazdy ma svoj nazor ale tie nadavky na jej adresu su fakt dost blbe.Takto sa vyjadruju fakt len zavistlivi ludia.A ti co pisu ze ju pocuvaje len 13-rocne dievcatka su mimo.Ja mam 17 a tiez sa mi paci jej hudba a aj ona osobne.A je pravda ze vecsinou tu na nu nadavaju len dievcata a podla mna su to cca 14-16 rocne dievcata co zavidia ze co ona dokazala vo svojom veku a ze oni nedokazaly dokopy nic.A najviac ma bobavil ten figurant co tu vypisoval ze Ewa nie je panna.OMG TAK TO JE UZ LEN DOLEZITE.Ved to je jej vec.Co ma akoze ostat do konca zivota pannou, alebo ma mat sex az po svadbe?Ved k spevu potrebuje mat dobry hlas a nie byt pannou(aj ked neverim ze panna nie je).Podala mna by sa tu mala riesit jej kariera a nie sa tu hadat a nadavat si jej fanusikovia a jej odporcovia.
    • Re: Neviem co riesite

      jo a jeste bych chtela dodat ze sem vydela rozhovor na youtube a ta rikala ze na jeji turne chodili lidi ve veku d 6-18 let! takze vsichni co rikate ze ji poslouchaj jen deska *3*
  • souhlas

    já si taky myslim,že je kluk *13* ,ale zpív jakoby kočku tahaly za ocas(pro ty co by měli komentáře ve stylu:A jak zpíváš ty?......tak nezpívám-jsem němá)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit