Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979

    ewa farna genius supr % kristin. mimi 1979

    ewa farna
    genius. supr .skvěla. užasna....... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nahoudou!!

    Nahodou Ewa je suprova!!! Jeji pisnicky mam moc rada!! Mrkente na tenhle webik - tam muzete taky napsat ze ji mate radi - ale i cokoliv jineho http://www.prostemulluju.cz/
  • Koncert

    Nevíte s kterého koncertu je tato fotka?? a nemáte s tama nekdo další fotky? dík.
    [url]http://img.osobnosti.cz /foto/ewa-farna/N266251-b0014.jpg[/ url]
    • nika1979

      Re: Koncert

      www. seznam.cz nebo www.nova cinema.cz- *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    ewa farna genius supr % kristin. mimi 1979

    ewa farna genius.........................................................
    ***************************************************************************........ misne. nejjjjjjjjjjj ticho lalalaj klam. a adalši boži mnlini melou. jaky toje....... libam tě........... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • katybe

      Re: ewa farna genius supr % kristin. mimi 1979

      kdo ji nefandiat mi napise!!!! *4* čau *5*
  • hm

    AHOJKY CHODI SEM NEKDY?? *7*
  • nechapu

    nechapu vas! tady se ma psat o ewe a ne o ty vasi demilovaty a miley cyrus! dete si na jeji profil a nevpruzujte tady! *5*
    • nika1979

      Re: nechapu

      BUDEM. JA VERONIKA 100DEJ EWĚ POKOJ- *14* *14* *14* *14* *4* *4*
      • verunka100

        Re: Re: nechapu

        Co to tu o mě píšeš?
        • nika1979

          : nechapu at jsi daris vymisli svuj fanclub. nadavek

          verounko to misliš mně. nebo tu darís,...... ktera uřaži přece a ja verunka 1979 verunka100 jsme nejjjjjjjjj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: nechapu

        jezis tys me zase nepochopila! ja rikam ze sem nemaj cpat tu demi a miley
  • ewa

    KDO MÁ ICQ NA EWU???????????PIŠTE NA E-MAIL.vendy196@seznam.cz *3* *4*
    • danisqa

      Re: ewa

      ICQ neprovozuje se .....to si tak neschopna si to najit na netu.ale jinak ja bych ti ho sehnala ale ja farnou nesnasim tagze mas smuliu a to velkou prima MEGA velkou
  • nika1979

    jo bud te tak hodni nechte . ewu farnu. napokoj.

    bud te tak hodni nechte ewu farnu napokoj. ona je tisic krat lepši. než . ti . co uražej........ a jako dadada. hero dijj nikush. a dalši.. ewa farna umi spivat..**********************////////////////////////////////////////////
    • Re: jo bud te tak hodni nechte . ewu farnu. napokoj.

      jj
    • verunka100

      Re: jo bud te tak hodni nechte . ewu farnu. napokoj.

      Ahoj máš pravdu!!
      • nika1979

        Re: Re: jo bud te tak hodni nechte . ewu farnu. napokoj.

        dotaz verunko 100. na me straně..když ti lide. vi že jse nemaj uražet. druhe lidi aj když. je to. psana. pod tě mi fotkami že vulgarné slova odstranuji a přitom ti co ju uražej. tak jsi zajdou k očnimu,. nebo at jdou doškolky naspět *14* *14* *14* *7* *7* *5* *4* *15* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* nika 1979
  • destiny-hope.cyrus

    coze?!?!?!?

    jako nechci nic říkat ae nechte se vyšetřit ona a hezky zpívá?!?! ste se snad uhodili do hlavy ne?! kde zijete?! je to jenom nejaka holka kterou vyhrabali kdesi!! víte kolik dedi ma jeste veci talent nez ma ona?!?! a kolik dostalo šanci??? jezisi je to jenom uboha holcicka co porad rika sem upe normál holka!! Kdo to říká nemá to v hlave asik ok! jako kazdej je nejakej ae rozhodne ne normál! dyt neni ani hezká ani hezky nezpívá co vlastne umí?! jako amerika má miley cyrus demi lovato jonas brothers avril lavinge a co máme my?! Ewu Farnou pche co to je?!?! ae je to muj nazor a vas vam neberu takze je to jen na me co tady nepise ne?! no tak!! *15* *1* *1*
    • katyka

      Re: coze?!?!?!?

      hmmm...ty proste jen zavidis ze umi zpivat lip nez ty *1*
  • ewa je nej

    Ewa je nej zpiva nejlip ja ji miluju ,ale jako zpevacku si nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej ne nnej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nejlepsi si nej Ewo AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ JJJJJJJJJJJ.Tvoje faninka.S.M *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit