Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mia1

    ewa

    ewa je super *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ewa

    My se tady vlastně bavíme o člověku, kterého neznáme, vlastně nikdo neví jaká je, to znamená, že nikdo nemůže tvrdit, že je namyšlená, a ani nemůže nikdo tvrdit, že namyšlená není... Prostě se mi nelíbí, když tady o ní píšete to, co vůbec není pravda, jsou to nesmysly! Nás nemusí zajímat jaká je, i kdyby byla namyšlená tak nám to může být jedno, pravděpodobně se s ní nesetkáme co? V každém je něco dobrého i špatného :)
  • Fotka

    Nevíte s kterého koncertu je tato fotka?? a nemáte s tama nekdo další fotky? dík.
    http://img.osobnosti.cz /foto/ewa-farna/N266251-b0014.jpg
  • to si myslim já

    ewa je squela a miley na ni nema ani kdyby ses snazila co nejvic muze! ewa toho uz vazne dokazala az az takze si myslim ze ewa ma na dlouho dopredu uz zarizenou budoucost! a to si piste ze to bude squela budoucnost! drzim ti palce! *4*
    • dianna114

      Re: to si myslim já

      Ewa na Miley nemá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • kacenka1jb

      Re: to si myslim já

      Já si myslím že na ni Miley má...protože jak už tady ta jedna holka řekla...ewa je jenom zpěvačka...a co dokázala ewa?ta nazpívalala jenom píseň k filmu camp rock -...ale Miley...ta má teďka svůj film ...běží jí serial,hraje na kytaru,zpívá...myslím že oni dvě jsou možná tak nastejno...ani ewa ani miley není lepší než ta druhá... *4*
    • danisqa

      Re: to si myslim já

      no prave ze miley na evu ma ona vic dokazala nez farna miley je herecka,zpevacka,hraje na kytaru,kalvir a zklada pisne a ewa jenom zpiva no to je rozdil ze
      • mia1

        Re: Re: to si myslim já

        ne *8*
      • Re: Re: to si myslim já

        co miley dokazala? NIC! kebyze jej bohaty otecko nezaplati rolu v hannah montana tak o nej nikto nevie!
        • danisqa

          Re: Re: Re: to si myslim já

          no prave ze ja ji treba neznam jenom z hannah ale z filmu v kterych hrala vis
  • nika1979

    ewa farna genius supr % kristin. mimi 1979

    ewy farna mam tvé cd................ dvd. ke svatku verunky .ja si tozasloužim
    -------------------------------------- nejsem zvědava navbaši kritiku pišu sve nazory ...............merci. ................%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    ewy farna**********************

    ewy farna jsi genialni
    ************************* ************** mam tě rada mocinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnky
    viš
    dik¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨------------------------- *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ewy farna**********************

      nojo uz si sem tyhle veci psala hodne krat kazdej uz to vi tk uz toho nech! nikdo nepotrebude 100x cist ty tvoje komentare
      • nika1979

        Re: Re: ewy farna**********************

        take jse nečti...... *14* *14* *14*
  • kdo ji nemá rat tak ad jde někam jinam

    přece každej ma svojeho favorita tak ji tady nenadavejte každej ma rad jiou hudbu *3* *3*
    • nika1979

      Re: kdo ji nemá rat tak ad jde někam jinam

      MAŠ PRAVDU. KAŽDEJ MA SVEHO FAVORITA + IDOLA- ATAK DALE *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ewa Farná

    Nechci se vychloubat *4* ,ale písničky Kočka z rozpálený střechy a měls mě vůbec rád nazpamět.. Neumím to teda perfekt,ale dobrý. Ewu miluju. A mám všecko od ní *14* *14* *1*
    • castelymy

      Re: Ewa Farná

      ja viem vsetky pesnicky nazpamet :D
  • WaW

    AoooJ *1* Jestli máet tokovíí keci ke Zpěvačce Ewě Farné kterou mám ráda tak vám něco udělám!!!Jestli umíte jne pomlouvat a nic jinýho tak se zahrabte jsem zvědavá kdo zvás umí takhle zpívat jako ONA!!Asi nikdo že??Tak toho nech¨te..Když by vy ste byli zpěváci a mi psali tokovi komentáře tak se vám to zdřejmě taky libyt nbude!!!!A Ewa na to kolik jí je let zpívá bezvadně!!! *14* A jeslti vám se to nelíbý tak sem nic nepiště vím každej má svuj styl. ale psáát že je piča a tokovi tak to jen píšou debili ktery nemaj ani srdce a nic!!!!Děkuji a měli bys te to napsavit!!!Ewu to muže i urazit a kvuli vám přestane zpíváát..Ubožááci!!!!!!!!! *5*
    • Re: WaW

      Máš pravdu NIKDO... *13* Všichni totiž zpívají o 1000% líp než Farma
  • Koncert

    Nevíte s kterého koncertu je tato fotka?? a nemáte s tama nekdo další fotky? dík.
    http://img.osobnosti.cz /foto/ewa-farna/N266251-b0014.jpg
    • Re: Koncert

      já jí nesnášim *9* *9* *9* *9* *9*
      • castelymy

        Re: Re: Koncert

        tak sem nechod

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit