Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ewa je práma holka

    Myslim si,že to je hodná a hezká holka,která dělá co jí bavý!!!a dělá to dobře o tom svědčí její výsledky.Tak si pište ty vaše závystivý kecy někam jinam.Tady na to nikdo nebere žádná zřetel.
    • Re: Ewa je príma holka

      Ewa je prýma holka
  • Vite co

    Víte co vám řeknu?že ona neumí nadherně zpívat tak jako zpíva on a umí zpívat tisice dalších holek já nevím proč se vam tak líbí dyt ten její hlas je uplně trapný.!!!!!!vážně zajděte si nekam na zuš-zakladní umělecka škola a tam zpívají holky daleko líp
    • Re: Vite co

      To je teda fakt většina holek na zuš- zakladní umělecká škola zpíva líp než ewa farna ja to vím protože tam chodím a slyšim to když někdo zpíva ja sice nezpívam ale chodím tam hrát na příšnou flétnu
  • ewa

    Ewa je to dobrá holka,hezká a umí nádherně zpívat jednou to někam dotáhne,nevim co proti ní ostatní máte. *16* *3*
  • Beauty

    Jo, je moc moc krásná!
    She is very, very beautiful.

    Krása je krása,
    ona je moje spása.
    každou noc vidím je tvář,
    krásnou jako polární zář! *14* *14* *14*
  • ewa

    ewa je boží a nevim co protiní máte je moc heská holka proč sem lezouty kteří jí nemaj radi tvuj fanda kuba z prahy *5*
  • dotazy

    kdo chce na EWU nadávat může mi psát na e-mail: Charvatova.Eliska@seznam.cz *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Re: dotazy

      kiss my zlaticko ewicka je fakt supr nechapu lidi jak ji muzou nadavat ja si ji cenim za jeji pekny vlastnosti mam ji rad a jejiho bobra taky
  • Ewa Farná

    tak chcete vědět jaká je Ewa doopravdy?
    umí krásně zpívat *1*
    je krásná(pro mího bráchu) *1*
    lepší junior se nenejde *1*
    a prostě nevím co bych o ní mohla napsat, protože ona je tak super že se to nedá ani popsat

    Jen pro Ewu:

    Ewo, jen tak dál. Jsi prostě dokonalá holka, která se všude nenajde. Tvůj talent je neocenitelný možná tak na jedničku kvadrilionkrát podtrženou. Ne, ne, ne.... Nekonečně podtrženou. Prostě jen tak dál. Tvoje věrná faninka. *14* *14* *14* *14* *3* *3* *4* *4*
    • Re: Ewa Farná

      co vsichni nadavaji ewe ze?ewa je nej a tim to konci!!ewik se neda nahradit!! *4* *4* *4* *4*
    • Re: Ewa Farná

      Máš pravdu Ewa je krásná ale di někan s tvým brachou vůbec jí nezná a ty ani nevíš že se píše Farna a né FarnÁ.
  • Ticho!

    Když Ewa Farna začala s písní Měls mě vůbec rád. Tak to bylo děsný... nic proti, ale já jsem většinou proti všemu co letí(a tohle hrálo všude- to bylo fakt na palici). Ale to ticho se Ewě povedlo.!
  • Prozba

    Máte strašně zajímavý.. názory..
    to by mě zajímalo..co byste na jejím místě dělali vy..?Asi nic..když umítě jenom nadávat..a posuzovat človeka...!
    Koho to zajíma ten váš názor...?
    Chcete vyniknout mezi lidmi.?...Tak proto taky něco udělejte a nezávidtě, nepomlouvejte,nenadávejte..a co všechno ještě děláte..co ja vím..?...Kdo stojí o váš názor!Nikdo..! Co na tom změníte když bude umět jenom nadávat,posuzovat a pomlouvat .(danou osobu/osoby).? Měli byste se zamyslet co vlastně chcete…a když už se budete za mejšlet tak to udělejte pořádně!
  • Anonímek

    Ewa je super..i když si to mnozí zvás nemysli je to tak...!A i když je slavná, tak je to přece jenom pořát člověk...kterej žije na téhle planetě.. stejně jako my všichny!A smiřte se stím jak chcete...!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit