Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WWW

    Podle mě je Ewča fajn jestli chcete tak mrkněte na www.fanclubewafarna.estranky.cz
  • ehm...fakt ne.děkuju

    Ewa Farná má možná dobrej hlas.písničky strašný.nepochopila jsem text proč jak zapadlej krám cejtit se mám,no,jestli ty někdy vyhraješ Zlatýho Slavíka,má se ČR za co stydět. *9*
    • Re: ehm...fakt ne.děkuju

      Yeah, máš pravdu! Akorát neumí skoro vůbec zpívat, ale to je jedno! *1* *5*
      • Re: Re: ehm...fakt ne.děkuju

        BYL ZVAS NEKDO NA JEJIM KONCERTU?KDYZ NE TAK NEKRITIZUJTE A KDYZ JO TAK JSTE HLUCHY PROTOZE EWA ZPIVAT UMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1*
      • Re: Re: ehm...fakt ne.děkuju

        Umí Zpívat !!!
  • slavik

    škoda že ti nevišel slavík ale bylas z nich neeeeeeeeeeeeeeeeeeejlepší krásně zpíváš PS:s anetou ste tam jediný zpívali na živo aaahhhooojjj *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: slavik

      Aneta mozna zpivala na zivo ale ewa teda rozhodne ne!!!!! *7* *10* *10* *13* *5* *16*
  • slavík

    Mělas být první a né čtvrtá si mnohem lepší než všechny tři které byly před tebou
  • Zbožňuju ě

    Tvoje písničky jsou supr a ty taky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ahoj Ewi

    Ewicko ty se ta nejkrasnejsi zpevacka na svete mas talent a krasne spivas SI PROSTE UZASNA A MIMOCHODEM UMIS KRASNE ZPIVAT PAJIK ADA *3* *4*
  • For Ewa

    Ahoj Ewo, chtela sem te poprosit jestli bych s tebou nemohla udelat rozhovor do jednoho casopisu. Prosim odpovez mi na e-mail nebo tady na ty stranky....dekuju..PA *4*
  • skoro dvojče

    Ahoj Ewo , mám skoro stejný hlas jako ty *4* .Mám ráda tvoje písničky.




    *3* *3* *7* *14*
  • jfjhf

    miluji tě *14*
  • Ewa

    Dříve mi přišla taková divná,ale teď mi přijde hrozně hezká,je mi 15 a na chození bych ji rozhodně bral.
    • Re: Ewa

      Jinak Evičko kdybys tady byla tak mi klidně na e-mail napiš já ti klidně dám můj telefon
      • Re: Re: Ewa

        Ewa se píše z EWA a ne EVA to bys měl vědět
        • Re: Re: Re: Ewa

          eva se síše S (7.pád) eWa
      • Re: Re: Ewa

        Nechci tě
        • Re: Re: Re: Ewa

          Nic proti, ale Ewa by ason napsala Farna a ne FaranÁ. Trochu premyslet dopredu decka. *5*
          • Re: Re: Re: Re: Ewa

            je tam napsáno farná a ne faraná takže taky přemýšlej dopředu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit