Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Supr star :)

    A ještě něco. PROČ to děláte? Vy jí ZÁVIDÍTE?!!Jako..to je neskutečný.. OK, CHÁPU VÁŠ NÁZOR, ALE NEVNUCUJTE HO OSTATNÍM!!! *5* *16* *8*
  • :-!

    Zdravim Vas secky,
    musim konstatovat, ze z toho co jsem tady precetl je mi pekne na zvraceni. Vzdyt je preci naprosto logicke, kdo ji neposlouch nebo nema rad nema tu co delat. Radsi si tajdete na stranky vasi oblibene kapely a nepiste sem takove picoviny. Sice kazdy ma pravo na svuj nazor, ale tohle je nejvetsi poblitek co muze byt. Ja treba Ewu poslechu docela rad a stejne tak muj spoluzak. V soucasne dobe navstevuji Stredni Prumyslovou Skolu. Tak tady nemluvte za jine, ze ji poslouchaji jen deticky veku zakladniho vzdelani. Jo a navic, kdyz ste tak chytri a taky tak stari, jen se sami ponizujete. Protoze nikdo, kdo ma aspon trochu rozumu by nepsal takove blafy. Trochu se nad sebou zamyslete. Nez zas neco zatlacite. Krasnou noc a nocni mury.

    S pozdravem Benjamin Breeg
  • ....

    *10* nemám ráda poláky *10*
    • Re: ....

      Ewa má českou národnost..jen se narodila v místěpolíž Polska(nebo v Polsku..tet newim) *7*
      • Re: Re: ....

        ewa je polák ale na tom není nic špatnýho já jsem zase na 5procent němka na 9procent francouzka a na 7procent taky polka tak co jako?jo a nežeru jí nemám jí moc ráda
      • Re: Re: ....

        narodila se v Třinci tedy v ČR
        • Re: Re: Re: ....

          MNo alespon nekdo normalni..
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz
  • ?

    Ewo kdo tě má vůbec rád? *1* *13* *7*
    • Re: ?

      Já tebe ne! *1* *1* *1* *5*
  • Rovnátka

    Vážně jsem si myslela že Píseň Ticho je slovensky. *1* Měla by se asi Ewička naučit vyslovovat, pokud jí ovšem nebránějí ty rovnátka... *15*
    • Re: Rovnátka

      Co máte pořát stěma rovnátkama.. ?
      Jestli jsi hluchá tak si dojdi k ušnímu..třeba ti dá slevu..kdo ví..?
      A neházej to na Ewu.. výslovnost má lepší.. než .. kdo koliv jiní..!
  • Ewka ;-D

    Sry ,ale Ewku fakt nemusim.. Uznávam ,že je jí teprve třinác a zpívá fakt dobře ,ale ty texty a... Jako osobnost je prostě.. prostě trapná .. ;-) Nej byl rozhovor s Bravíčkem ,tam se ti to fakt povedlo ,Ewi ;-D
  • Taby...

    Zdar Ewo,nemohla bys prosim nekam dat tabulaturu kytary ktera hraje v mels me vubec rad.Docea by mi to pomohlo... *3* ses v pohode...
  • cože???

    Nevim,jak to vnímáte vy,ale taky vám příjde,že má Eva fanynky v rozmezí 9-11let a potom od 50ti nahoru *5* *5* *5* hele Evo,sekni s tim...jen se ztrapňuješ...
    • Re: cože???

      Znám lidi..a znám jich dost.. a nezáleží na věku..ale na tom.. co ten člověk.. k dané osobě cítí...Jestli cítí nenávist a odpor..tak proč..osobu kterou nezná napadá,uráží a znechucuje jí život? Je to jen člověk kterej se narodil jako každý znás. Má snad pravo žít svůj život dál..! nebo ne? *7*
    • Re: cože???

      TAKY SOUHLAS!!!
    • Re: cože???

      SOUHLAS!!!
  • ewa

    Hele ludi kde bydli Ewa v jakym městě??
    A umí Polsky *1*
    • Re: ewa

      Hej dejte ewě pokoj!je to vaše čistá záwist,každy interpret si nakou pisnicku bud predela,nebo udela comback a deěsne ho oslawujou za předěláwku...a taky ewa na to že ji terpwe 14,toho dokazala,mohem vic nez vy tady vsichni co kecate krawiny kvuli vasi ubohe zawisti,ze vy jste akorat arogantni sprosty nuly!jeeb wám? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit