Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co proti ní máte!!

    Ste se svýma trapnýma kecama vtipný asi jako prkínko na záchodě!! *5* Ewa je náhodou moc supr, a já jí přeju, že je slavná už takhle brzo!! *14*
    • Re: Co proti ní máte!!

      jj ty máš pravdu !!!! ewa je suprrr!!!!!!!!!!! *1* *4* *14* *5*
      • Re: Re: Co proti ní máte!!

        ano já jsem s vámi přitom ,že je Ewa supr a je mi ůplně ukradený jestli ty písničky někomu ukradla nebo ne proboha!!!nevím ani jestli to je pravda a i kdyby byla tak mě to vůbec nevadí ,protože je mladá a teprve začína a ty kecico pro ni majíto jsou jenom hloupí lidi ,kteří ji zzávidí ,tak když se jim Ewa tak příčí tak proč ji poslouchají a dívají se na ni ,nikdo je do toho přece nenutí!!!!!!!!!!!!!!!! *13* *9*
  • ICQ

    Nechápu ty co shaněji její icq a obtěžují psát na ZFAKOVANÁ icq atd. myslím kdybych byl jí tak bych rozhodně do icq profilu nepsal svoje méno datum narození atd. Ale to je jen věc mího názoru když se někdo nudí ať dělá co chce *4* ale je to zbytečná stráta času to bych ten čas využil s nějakou holkou a nebo bych už radči sledoval TV NOE *1* pro ty co ji neznají www.tvnoe.cz a tu je live stream. http://www.tvnoe.cz/index.php?cmd=page&id=108&lang=cs
  • Ramazzotti is the best !!!

    Plně souhlasím Eros je prostě velký Capo Mafioso !!!
  • umi po naszymu tymu je dobro

    Umi po naszymu tymu je dobro *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Ramazzotti je extratřída!!!

    Ewa je výborná ale Eros je extratřída!!!Možno někdy čas ukáže.
  • ewa

    tak já jako nevim no co k tomu všemu říct....já osobně její hudbu ani zpěv vůbec nemusim ale příde mi hoděn hnusný o ní řikat tak hnusný věci......uvidíme jak byste se tvářili kdybyste byli v její kůži......:-)ajko mě příde trošičku namyšlená ale já se jí nedivim bejt slavnej taky bych asi nezůstala stejná:-)a přeju jí strašně moc štěstí a úspěchů.....toť vše *3* *3*
  • Ewa je fakt super zpěvačka

    Eva Farna je fajn zpěvačka a rád ji poslouchám na cédečku. *4* *14*
  • Umiš to taky

    Jsem tvůj fanda *14*
  • Umíte to taky?

    Ať si každý, kdo chce kritizovat ostatní odpoví na jednoduchou otázku: Umím to taky??? A to je příklad Ewy Farne. Pokud si někdo myslí že zpívat umí, tak proč s tím nevystoupí veřejně, stejně jako tahle holčina. Možností tu snad bylo dost. DO-RE-MI, Rozjezdy pro hvězdy, Česko hledá superstár. Takže milí kritikové, až budete umět to co ona, krititujte si. Do té doby ovšem raději mlčte.
  • Zastaňte se Ewy

    Tady v této diskusi (adresa níže) se do Ewy docela opírají, zastaňte se jí...
    http://rockmag.cz/bleskovky /ewa-farna-mels-me-vubec-rad/#komen tare

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit