Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oficialni FanClub

    Jestli se chcete neco o Ewicce dozvedet, tak kouknete na jeji oficialni fanclub - http://ewa.gcstate.com
    Fajn Sites.. ;0)
  • Ano 2

    I alik má pravdu *1*
  • Ano

    Lidi musím souhlasit s mlýkem *3*
    Má pravdu *4*
  • nic ste nedokázali...ani já

    Musim říct, a asi tady budu opakovat hodně lidí, ale hodně lidí o ní tvrdí věci, které snad nestojí za to zveřejňovat. Myslim, že nikdy z nás nemá co říkat, protože drtivá většina z nás nedokázala téměř nic, nebo spíš né nic tak závratného, aby o něm věděla víc jak polovina národa (a o Ewě ví určitě víc než jen polovina národa). A kdo o ní říká, že je absolutní ****, tak ať si to nechá pro sebe.
  • trapneee

    naučte se všichni nejříve psát, a pak pište o této slečně, která aspoň něco dokázala. Což vy všici se zmůžete jen na blbý kecy!!!! *5*
    • Re: trapneee

      ,,slečně"? *7* seš divnej týpek...
  • komntář

    taky myslim že je moc brzo je fajn že si to už rozjela ale bude mít pak dost problém teď je známá a vichn znaj její méno ale za chvíli si ní budou jenom dělat prdel..docela by mě zajímalo kdo jí fotí pač je to úpe úchylný jak nenosí podprdu a úpe bílí upnutý trika...a ještě ten věk.. její kariera nedopadne moc dobře *13* *13*
  • M

    Jen mě dostalo jak na Ocku rikala ze svuj styl vubec nezmenila a ted jsem videla fotky,na kterejch je jeste pred tim nez se stala slavnou.No teda to je změna!!!!!!Aspon v tom by si nemusela vymyšlet. *7*
  • Ewa Farna

    Ewa je dobrá zpěvačka.Taky zpívám.Lépe řečeno zpívala jsem.Chodím k paní profesorce Lídě Nopové.Zpívala s Karlem Gottem.Ewě úspěch přeji z celého srdce!!!!!!! *4*
  • Ewa je supr...

    Ewa je nejlepší a nejkrásnější zpěvačka jakou sem kdy poznal...Má krásný hlas,je strašně krásňoučká a je to moje tajná láska...Ondra 15 let... *14*
    • Re: Ewa je supr...

      ste k SMÍCHU!!! *8* *16* *5*
    • Re: Ewa je supr...

      No teda Ondro Č.T., ty máš naprostou pravdu! *3* *3* *3*
  • Ewa je in i out!

    Ewa je super zpevacka ale je zase jak bych to rekla....musim BLBÁ v tom, ze by se mela vice venovat skole...pak se nedivim ze dostala 3!!Ale Ewa je super,simpaticka a super.....:-) jo a lidi!!!Nectete Bulvar....tam o Ewe rikaji blbosti *15* *15* *15* *3*
    • Re: Ewa je in i out!

      simpatická... ježíšku na nebi... sympatická se píše *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit