Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj Ewo nechces mi poslat tvoje cislo?
    • Re:

      uhádls, nechci *1*
  • písničky

    moc se mio líbyla písnička měls mě vůbec rád už se těším na další písničky *3*
  • Ewi, nevšímej si těch lidí co píšou že seš kraďoška písniček, oni nechápou že to odzpívat musíš. Máš perfektní hlas, tak se drž. Na Silvestra na Václavák že? Těšíš se *7*
  • podpora

    Ahoj Ewčo,když už jí nadáváte tak asi máte velký důvod.. *7* Já osobně Ewě fandím měli jsme ve škole SUPERSTAR a zpívala jsem písničku NEBOJÍM SE a měla jsem 1.místo- Drž se EWO!!!!!!! *15* Máš hodně fandů i kluci u mě ve třídě tě poslouchaj- *1* Papa *3* Jarča
  • Chce být originální?

    Nazdárek, nechápu jak toto děco může tvrdit, že chce být originální když jen přezpívá cízí songy.... Koukněte na: http://www.youtube.com/watch?v=hL9C5IQZVj4
  • dotaz

    ahoj já bych se chtela zeptat jestli to je pro tebe těžké v 13letch se stát dost dobrou zpěvačkou .moc ti fandim si jednička *3*
  • smilici

    *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • ahojky

    Ahojky EWY dala by si mi prosimtě tvé icq nebo nějakou adresu na které si můžem spolu psát:)jsi mi hrozně sympatická a hrozně pěkně zpíváš ti fandím *3* *3*
  • icq

    Ahojky fanouscci jsem velice rada ze mam tolik lidi kteri mi fandi moje icq je 296-851-619 *14*
  • ahoj Ewo si skvělá moc ti fandim a fakt ti zavidim ze uz ve 13 letech ses takhle slavna pa a drz se :) *1* *3* *4* *14* *3* jsi *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit