Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • njmn...

    ta písnička Měl´s mě vůbec rád se jí docela povedla,ale je strašná hrozně se předvádí a mislí si že když jí je 13-let tak si může hrád na něco co není ona je taky člověk a ne nějaká super hvězda v Holivůdu,njmn ale co naděláme hold jenom ona sama se může nad sebou zamislet a alespoň trochu se alespoň nepředvádět.Takže tim že budeme říkat že je to ,,KRÁVA,, tim nic neviřešíme vím o čem mluvim.Tak se alespoň trochu vi co to říkáte taky zamyslete.Ale jinak nic proti ní nemám akorát se předvádí a písničky jsou docela ale jenom docela dobrý!!! *13**13**13* Zamysli se nad sebou ty 13-ko ju jinak dobrý.. *9**9**9*
    • Re: njmn...

      kolik ti je? mislím s měkkým *1* píše se myslím
  • Nahoře bez !!!!

    Škoda že tam není nahoře bez to by bylo super nebo aspon nahoře bez !!!!ale jinak je fanj !!!!! *5* *5*
  • něco

    Ewa je suuuuuuuuuuuuuuprrrrrrrrrr *14*
    • Re: něco

      EWA je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeer holka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ewa Farna je na holky!

    Ctete tohle... http://www.inblog.cz/je-ewa-farna-n a-holky/ *9*
  • Souhlas s JoJo92

    Super jojo 92 souhlasím s tebou,u nás jsou taqkový p*** co ju pořád zpívají a nevím,co na ní vidí!!Taková ubohá trapka-no normální uječená pubertˇačka a PS.:Jak vyje jí nezávidím,není taky co! *1* *1* *1*
  • Což

    Si říkejte co chcete je prostě dobrááááááá........
  • ahojky Ewo

    ahojky Ewo si moc super a mam tve cd umis hezky zpivat si o 6 mesicu starsi nez ja a docela ti to zavidim ze umis tak karasne zpivat kdyz tak mi pisni na mail asi je to drzost ale to je fuk skusit se musi všechno!a těch debilů co ti tu píši tak si jich nevšímej ty aspon neco umis oni patrej do hajzlu!!! *3* *3* *3* rada bych si stebou psala a holky u tebe ve třídě ti to musí závidět *4* *4* *4*
  • SILVESTR

    Na Silvestru z Václaváku sto rrozpálela..ale..tvoje..CD..je super...ale zpívalas..tak trochu valešně.. *9* *13* *8* *15* *5* *4* ale jinak to bylo super *4* *14* *3* *3* *5* *14* *1* *1* *4* *15* *8*
  • Ewo jak si se dostala k spívání? *4* mám tvoje cd a je supek moc se mi líbí písen zapadlej krám
    • Re:

      no teda spivani se s,ze se nestydis *1* *1*
  • Ewa je SUPER!!!

    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* Ewa je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit